Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Очікуючи свята
Вісті Роменщини
Середа, 18 квітня 2012, 21:50      Ромни, Сумська область
Міський голова Микола Калашник, працівники правоохоронних органів і комунальних служб узгодили з представниками духовенства заходи з підготовки Ромен до відзначення Світлого Христового Воскресіння та поминальних днів.  

За давніми українськими традиціями в Пасхальні дні роменські храми перетворюються на місця масового паломництва. Наплив людей вимагає не тільки духовної, а й “земної” підготовки. Очільник громади звернув увагу керівників відповідних установ на необхідність подовження до ранку освітлення прилеглих вулиць, розроблення додаткових графіків руху автобусів, охорони правопорядку та організацію автостоянок. Він, зокрема, розповів і про облаштування кладовищ, де вже розпочалося санітарне прибирання. На них планують встановити тимчасові туалети, завезти пісок.

Доповнив інформацію начальник головного управлін­ня міського господарства Михайло Кочерга. Так, прогрейдерують вул. Миру, на центральному кладовищі тимчасово від­новлять водопостачання та ін. Крім того, обмежать в’їзд автомобілів на Базарну площу, щоб не створювати незручнос­ті для прочан і попередити ава­рійні ситуації поблизу головних святинь – Василівської церкви та Святодухівського собору.

Настоятелів церковних громад найбільше хвилювало освітлення територій, зокрема перехрестя вулиць Полтавської і Семирічки, а також чергування нарядів міліції. Щодо останнього заступник начальника міськвідділу УМВС Юрій Бойко запевнив, що правоохоронці вживатимуть усіх необхідних заходів для забезпечення порядку.

“З Богом!” – підбив підсумки зустрічі Микола Калашник.

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop69
konotop69