Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ
ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ
Вісті Роменщини
Середа, 18 квітня 2012, 21:47      Ромни, Сумська область
З 6 до 30 квітня у виставковій галереї міського Будинку культури експонуватимуть свої вишивки роменки Оксана Оніщенко та Анастасія Головко. 

Оксана захопилася цим видом мистецтва ще в школі. Першу велику картину вишила в 2002 році. Сподівається, що її роботи стануть культурною спадщиною родини, які нащадки передаватимуть від покоління до покоління. Дар вишивання перейняла від бабусі, теж талановитої майстрині. Улюблена тематика - люди. «Коли вишиваю людину, здається, даю нове життя», - розповідає дівчина. За вишивку береться тільки в гарному настрої, щоб картини несли винятково позитивну енергетику.

Анастасію надихнули мистецькі заходи, які відвідувала під час навчання в Сумах. На одному з них і пригадала свою першу роботу, вишиту в школі, - зрозуміла, чого прагне душа. Основним азам навчила мама. Для вишивання достатньо бажання та натхнення, - вважає дівчина. Адже це не просто захоплення, а стан душі, який і відтворює у своїх роботах. «Вишиваючи, я відпочиваю, не відчуваю втоми», - ділиться майстриня найпотаємнішим. Дуже любить дарувати свої роботи друзям, рідним і близьким, ділячись теплом свого серця, адже кожна картина вишита з любов’ю.

Вишивання - давнє й вічно молоде мистецтво. Любов до нього, як і до рідної мови, пісні, обрядів та звичаїв, творить своєрідний світ української краси та гармонії.  Запрошуємо побувати в ньому всіх бажаючих. Виставкова галерея працює з вівторка до п’ятниці з 9.00 до 18.00 год., у суботу - з 10.00 до 18.00 год.

Катерина РУБАНИК,

методист міського

Будинку культури.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009