Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Несподівані подарунки від «Урожайної країни»
Несподівані подарунки від «Урожайної країни»
Вісті Роменщини
Четвер, 05 квітня 2012, 20:15      Ромни, Сумська область
Такого ще не було. В Роменському коледжі СНАУ вітали переможців, учасників і глядачів літературного конкурсу “Мала батьківщина очима ді­тей”. Його ініціатор, ТОВ “Урожайна країна”, разом із райдержадміністрацією підготували багато сюрпризів для юних талантів і уболівальників.  

Підприємство, що входить до групи компанії ПАТ “Миронівський хлібопродукт”, лише два роки працює на землях Роменщини. Також обробляє по­ля в Недригайлівському, Липоводолинському та Білопіль­сь­кому районах. Незважаючи на відносно молодий вік, “Урожайна країна” зарекомендувала себе надійним економічним і соціальним партнером регіону, – відкриваючи захід, наголосили голова райдержадміністрації Віктор Сєрік і голова ра­йонної ради Сергій Хоронько. Крім того, співпраця з ним набула якісно нового характеру після того, як товариство очолив Денис Птушко, – відзначили керівники району. Його діяльність помітно відріз­ня­єть­ся соціальним напрямком господарювання, а також оновленням галузі молодими кадрами.

Яскравим підтвердженням цьому і стало літературне змагання школярів. У двох номінаціях тридцять два учні 8-9 і сімнадцять – 10-11 класів мірялися силою своїх талантів у суперництві за головні призи – ноутбуки. Не менш привабливо виглядали й премії за другі (по 1000 гривень) і треті (500 гривень) місця. Крім того, орга­нізатори підняли надзвичайно актуальну тему. Адже в своїх ро­ботах молодь торкнулася май­бутнього села, що залежить передусім від перспектив працевлаштування. А щодо його забезпечення й співпадають інтереси інвесторів та меш­канців регіону.

Найглибше проблему роз­крили в своїх творах учениці Герасимівської школи Марина Божко і Гришинського НВК – Тетяна Зозуля, яким Денис Птушко і вручив портативні персональні комп’ютери. Дів­чата взагалі не сподівалися на перемогу, адже школярі району не звикли до таких подарунків. Винагороди за другі місця вибороли Анна ґедзь і Тетяна Школа (Пустовійтівська ЗОШ), треті – Анна Гирич (Смілівський НВК) і Елла Невмержицька (Ведмежівська ЗОШ). Призери та переможці також отримали почесні грамоти від­ділу освіти РДА та підприємства й футболки з логотипом “Урожайна країна”.

У конкурсі взяли участь юні мешканці тих сільрад, землі яких обробляє інвестор.

– Надалі сподіваємося на спів­працю з іншими сільськогосподарськими підприємст­вами, щоб залучити до конкурсу дітей з решти населених пунк­тів. Звичайно, спробуємо розширити й номінації та напрямки творчих змагань. Вперше їх запровадили саме на Роменщині. Цей досвід вже готовий перейняти Білопільський підрозділ, – поділився планами Денис Птушко.

Поки учасники писали роботи, глядачів розважали майстри шоу-бізнесу демонстрацією цікавих наукових експеримен­тів і майстер-класом із хорео­гра­фії. А доки журі визначало кращих, усі переглянули захоплюючий концерт, який вела диктор радіо “Перець FM” Ольга Вороніна. Своїми виступами порадували неперевершений духовий оркестр Спеццентру МНС, запальна команда ради старшокласників Роменщини “Energy”, а також зіркові гості – переможці телепроекту “Шоу № 1” на каналі “Інтер” гурт “Нереальні пацани”.

Такої розважальної програми для мешканців району теж іще не влаштовували. Організатори, сподіватимемося, й надалі не розчарують врожаями як у полі, так і на ниві соці­ального партнерства.

Денис МЯГКОВИЧ.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Міст
Міст