Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Санітарна підготовка до свят
Санітарна підготовка до свят
Вісті Роменщини
Понеділок, 02 квітня 2012, 20:39      Ромни, Сумська область
Близько шістдесяти під­приємств, установ і організацій Ромен допомагатимуть комунальним службам у благо­устрої міста. Принаймні їх керівників запросив до співпраці міський голова Микола Калашник під час наради щодо проведення весняної толоки.  

– Ромни – один з найпривабливіших населених пунктів Сумщини. Висловлюю не тільки власну думку. Так вважають численні гості міста, – цими словами розпочав він зустріч. І, зокрема, підкреслив, що цього року, окрім тради­ційних свят Пасхи, Дня міжнародної солідарності трудящих, належить гідно підготуватися до відзначення на державному рівні 110-річчя О.А. Деревської, бути готовими до всеукраїнського семінару з питань реформування житлово-комунальної галузі, що проходитиме на Сумщині, а також не затьмарити історичні цінності краю, до яких, можливо, проявлять інтерес іноземці-футбольні фанати. Для цього маємо долучитися до прибирання не тільки закріплених територій, а й стихійних сміттєзвалищ. Хто чим може, особливо на околицях, – закликав очільник міста учасників наради.

Начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга оприлюднив розпорядження міського голови щодо оголошення квітня й травня місячниками з санітарного очищення та благоустрою Ромен. Згідно з ним 29 березня, 5, 12, 26 квітня та 3 травня оголосили днями весняної толоки. Також рекомендовано продовжити практику проведення щочетверга санітарного дня. Михайло Григорович нагадав, що відповідні обов’язки затверджені у правилах благоустрою, нещодавно оприлюднених у газеті “Вісті Роменщині”.

Цьогорічна толока відріз­нятиметься ще й тим, що школярів не залучатимуть до прибирання територій поза межами навчальних закладів, – наголосив начальник ГУМГ.

Окремо розглянули питання вивезення стихійних сміт­тєзвалищ, які щороку з’являються або на місці старих, або в нових, передусім у приватному секторі. Цікаво, що вони зникли тільки там, де більшість мешканців уклали договори про вивезення сміт­тя. Це визначальний фактор у боротьбі із засміченням територій, – під­креслюють представники ор­ганів місцевого са­мовряду­ван­ня. На жаль, багато роменців не усвідомлюють важливості такої роботи й від­мовляються від послуг підпри­ємства, що їх надає. Відповідно до законодавства вони є правопорушниками. Щоправда, досі ніхто з них не поніс за це серйозного покарання. А мінімальний штраф у такому випадку – більше 300 грн. Отже, довелося знову просити допомоги підприємств, щоб “прибрати за собою”, – звернув увагу на рівень екологічного виховання роменців Михайло Кочерга.

Відповідну допомогу надасть міськрайонний центр зайнятості населення, який щороку залучає безробітних до забезпечення санітарного благополуччя Ромен. Крім того, повідомив його директор Яків Зубан, служба зайнятості заохотила до такої діяльності всіх, оголосивши акцію “Що ти зробив для Євро-2012 у своєму селі, селищі, місті” з благоустрою та впорядкування територій і об’єктів, пам’ятників архітектури, історії та культури, охорони здоров’я, спортивної та транспортної інфраструктури тощо. На переможців чекають заохочувальні призи.

Наприкінці зустрічі заступник міського голови Андрій Жарий висловив сподівання, що подібні зустрічі відвідуватимуть представники всіх підприємств, установ і організацій.

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

37
37