Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Лютневий санбюлетень
Лютневий санбюлетень
Вісті Роменщини
Середа, 21 березня 2012, 10:59      Ромни, Сумська область

Працівники райСЕС у лютому обстежили 244 підконтрольних об’єкти, 41 осередок ін­фек­ційних захворювань. На 17 об’єктах виявлено порушення санітарних норм і правил, накладено 14 штрафів на суму 3160 грн. Тимчасово припинено експлуатацію 3 об’єктів. Забраковано 19 кг зіпсованих харчових продуктів (659 грн.).

Бактеріологічна лабораторія провела 4170 досліджень, з них із позитивним результатом: зразки бісквітно-кремового тістечка, з якого виділені бактерії групи кишкової палички, бісквіту “Барні” з полуничною начинкою – плісняві гриби та водопровідної води із сільського водопроводу – за загальними коліформами. З профілактичною метою виконано 1325 досліджень на кишкову групу інфекцій і 796 – на крапельну, позитивних не виявлено.

Санітарно-гігієнічна лабораторія виконала 539 досліджень у 244 пробах. Виявлено відхилення у 15 пробах питної води сільських водопроводів, де вміст заліза перевищував граничнодопустимі норми в 2,1-19,7 раза (села Локня, Хоминці, Довгополівка, Андріяшівка, Гудими, Великі Бубни, Біловод); у 4 пробах колодязної води нітрати перевищували норми в 2,1-4,3 раза (у Ромнах на вулицях Прокопенка, Гоголя та в с. Довгополівка).

Зареєстровано 4 випадки гострих кишкових захворювань, 3 – сальмонельозу, 2 – носіїв збудників нетоксигенних шта­мів дифтерії, 6 – туберкульозу, 5 – педикульозу, 1343 – гострих респіраторних захворювань, 4 – хронічного вірусного гепатиту С, 11 – гельмінтозів, 11 укусів людей тваринами.

У період танення снігу можливі підтоплення колодязів та інших джерел водопостачання забрудненими талими водами. Щоб не допустити виникнення багатьох інфекційних захворювань, рекомендується викорис­товувати для пиття свіжу переварену воду або придбану в магазинах.

Микола БОЙКО,

головний лікар райСЕС.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

28
28