Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Координація правоохоронної діяльності
Координація правоохоронної діяльності
Вісті Роменщини
Середа, 21 березня 2012, 10:57      Ромни, Сумська область

Одним із головних завдань прокуратури є координація правоохоронних органів у боротьбі зі злочинністю. Саме ці питання підняв Роменський міжра­йонний прокурор О.В. Винник на координаційній та міжвідом­чій нарадах із керівниками правоохоронних органів і місцевого самоврядування міста і ра­йону. 

Він, зокрема, відзначив, що в 2011 р. на території міста і ра­йону рівень злочинності змен­шився на 3,8%. Не роз­кри­тими залишились 323 правопорушення. За рахунок крадіжок із проникненням у житло зросла загальна кількість тяжких та особливо тяжких злочинів на 19% (на 59 злочинів), із них не розкрито 211. Зареєстровано й більше злочинів, учинених групою осіб, в основному крадіжок. 79 злочинів скоїли особи, які не працюють і не навчаються (+38,6%); 30 – неповнолітні (22 – попереднього року). 27 неповнолітніх (+ 8%) скоїли 23 крадіж­ки, 4 пограбування, розбій, двічі незаконно заволоділи тран­спортними засобами. До адміністративної відповідальності притягнули 73 неповно­літніх. Загалом зросла кількість злочинів, учинених учнями шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів. Значним залишається рівень адміністративних правопорушень серед дітей. Основною причиною рос­ту негативних проявів у молодіжному середовищі є неналежне виконання батьками виховних обов’язків, відсутність зайнятості дітей у вільний від навчання час, не­ста­ча робочих місць для молоді.

За результатами зустрічей розроблено заходи щодо змен­шення рівня злочинності, ви­значено їх виконавців і терміни впровадження. Завдяки скоординованим діям із початку ни­нішнього року вдалося зменшити рівень злочинності на 19,5% порівняно з відповідним періодом 2011 року.

Дмитро ШКЕТЬ,

заступник Роменського міжрайонного прокурора, радник юстиції.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг