Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини З базару і …на весілля
З базару і …на весілля
Вісті Роменщини
Вівторок, 03 березня 2009, 09:49      Ромни, Сумська область

Вісті РоменщиниЙдемо одного зимового дня з приятелем територією ринку облспоживспілки.

– Ти бач, – кажу, – як тут гарно, коли немає маси людей. Ларки, лотки та інші конструкції торгових точок вилаштувалися у логічний ряд.

Доки я висловлював свою думку, ззаду почувся легенький сигнал і загармасував ніж екскаватора. То рухався трактор, оснащений бульдозерним ножем та екскаваторним ковшем. Водій цієї універсальної машини помахав, вітаючись “рукою”, моєму приятелю і посунув лід та сніг донизу. Там, де бульдозер не “кусав”, працював зубастий ківш. Одним словом, лід, притоптаний тисячами ніг свіжий сніг руйнувались і видалялись.

– Муха – справжній господар, – нарешті порушив мовчанку мій співбесідник Федір Пасенов. – Окрім проведеної реконструкції ринку, про яку ніхто й не мріяв, Микола Іванович довів його стан до єврозразка і щоденно дбає про покращення умов торгівлі  місцевим підприємцям.

– Ми посипаємо піском та іншим протиковзним матеріалом, щоб покупці і торговельники впевненіше трималися на ногах, – розповідає директор ринку, включивши у свої слова великий зміст. – А ще у нашому господарстві впроваджено ряд приємних для всіх новацій. У м’ясному павільйоні є цілий блок сфери послуг. Для продавців м’яса –  гаряча і холодна вода, рідке і тверде мило, теплий сучасний туалет. У цьому ж блоці діє душ. Таким чином, продавець м’яса, плануючи їхати на весілля чи на якесь торжество, в змозі помитися, можливо, краще, ніж  у когось вдома, одягнути свіжий та святковий одяг і будь-ласка…

– Справді, здорово у вас, по-сучасному, – не втримався від оцінки колишній керівник різних торгових установ, ветеран праці Федір Пасенов.

– А це ж ще і не все, – скупо посміхаючись, продовжує М.І. Муха. – Якщо не “з’їдять”, планую перекрити дах м’ясного павільйону, рибного ряду під “єврозразок” і завершити оздоблення, як сьогодні кажуть, офісу. Я люблю, щоб було красиво…

Григорій ТИКВА.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

2
2