Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини СТРАТЕГІЧНА ГАЛУЗЬ
СТРАТЕГІЧНА ГАЛУЗЬ
Вісті Роменщини
Четвер, 15 березня 2012, 21:06      Ромни, Сумська область

18 березня відзначатимуть своє професійне свято працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Враховуючи надзвичайно важливу роль сфери житлово-комунальних послуг у забезпеченні життєдіяльності громади Ромен, цій галузі приділяється особлива увага.

Спільними зусиллями колективів житлово-комунальних організацій завдяки спрямуванню коштів із міського бюджету в минулому році реалізовано ряд задумів і проектів, що сприяло підвищенню стабільності надання послуг споживачам і покращенню роботи підприємств.

Так, Ромни були учасником пілотного проекту TACІS "Сталий територіальний розвиток в Україні". Після успішного завершення співпраці отримали грант у вигляді технічної допомоги для покращення якості послуг, розвитку комунальної сфери, енергозбереження. Зокрема, комунальні підприємства "Ромникомунтепло" РМР" - 10 котлів, "Ромнитеплосервіс" РМР" - 6. Внаслідок загальна економія природного газу склала 214 тис. куб. м на рік. У КП "Ромникомунтепло" РМР" додатково придбали і змонтували взамін 2 котлів НІІСТУ-5 високоефективні енергозберігаючі котли КСВа-1.0 Н "ВК-22" в котельні, що на вул. Щучки, 6. Фактична економія газу складе 45 тис. куб. м за два опалювальні сезони. За останні два роки встановлено сучасне насосне обладнання в котельні на вул. Київській, що дало економічний ефект 17,5 кВт/год. за рік, а встановлення автоматики погодного регулювання та 3- ходового клапана - можливість роботи без обслуговуючого персоналу. В котельні на вул. Дімітрова, 14 - мережного насоса з сухим ротором, що заощадило - 10,5 кВт/год. за рік. У цій же котельні силами і коштами підприємства до котлів підключені економайзери. Реконструйовано котельню на вул. Київській із заміною морально і фізично застарілих котлів НІІСТУ-5 на сучасні високоефективні енергозберігаючі КОЛВІ-650, а це зменшення витрат природного газу на 51 тис. куб. м за рік.

Також розроблена і затверджена оптимізована загальноміська схема централізованого теплопостачання.

Багато зроблено й у сфері водопостачання та водовідведення. Закінчено будівництво артезіанської свердловини на Процівському водозаборі, виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво ще 2 артсвердловин, що забезпечить населення міста стабільним і якісним водопостачанням. Продовжено спорудження станції знезалізнення води - торік освоєно 850 тис. гривень. Реконструйовано частину міського каналізаційного колектора. Завдяки отриманій технічній допомозі від проекту TACІS покращено обслуговування водопровідних та каналізаційних мереж.

У Ромнах створено і функціонує 25 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. У 2011 році за рахунок міського бюджету капітально відремонтовано 11 ліфтів, у яких минув 25-річний термін експлуатації. На це витрачено 676 тис. гривень. Також, не зважаючи на економічні труднощі, виконавчий комітет міської ради щорічно вишукує можливість і надає допомогу житловим підприємствам для ремонту дахів багатоповерхівок та панельних швів.

Щорічно виконується поточний ремонт доріг. У минулому році через відсутність цільових коштів капітально відремонтовано лише ділянки тротуарів на 2 вулицях, де освоєно 90 тис. гривень. Капремонт автодоріг, на жаль, не проводився. Забезпечується санітарна очистка міста. У минулому році розпочато, а в нинішньому продовжиться реконструкція вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій. Триває благоустрій міського парку культури та відпочинку, зокрема реконструкція мережі освітлення. З бюджету використано 82 тис. гривень.

Ще довго можна перелічувати зроблене в комунальній сфері Ромен… Та напередодні професійного свята хочу привітати й подякувати всім працівникам житлово-комунальної сфери за їх нелегку, але потрібну кожному жителю міста працю, побажати подальших успіхів, віри в майбутнє, здоров'я, добробуту в сім'ях.

Михайло КОЧЕРГА,

начальник головного управління міського

господарства.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

30
30