Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини ЕКСКУРСІЯ ДО КОНДИТЕРІВ
ЕКСКУРСІЯ ДО КОНДИТЕРІВ
Вісті Роменщини
Четвер, 15 березня 2012, 21:01      Ромни, Сумська область
Побачити, як виготовляється один із видів улюблених ласощів багатьох українців і громадян інших держав - роменський зефір - мали змогу керівники навчальних закладів району. Нарада у райдержадміністрації завершилася досить незвично. Заступник голови райдержадміністрації Василь Ремінець оголосив про екскурсію у ТОВ "Роменський завод продтоварів", куди педагогів гостинно запросило керівництво підприємства. Зрозуміло, що цікаво було всім, тож не відмовився ніхто. 

Ознайомили освітян із процесом виробництва начальник дільниці № 2 Василь Деркач і головний технолог товариства Олена Карєва.

Секрет популярності продукції під торговою маркою "Ромни-кондитер" криється у новітньому обладнанні й натуральних складових. Тож не дивно, що солодощі із задоволенням куштують і в країнах СНД, і в Європі, і в Ізраїлі… Спостерігати ж за вишикуваними в ряди зефіринками, що рухаються на лініях транспортерів від одного агрегату до іншого, щоб врешті-решт опинитися в коробці й відправитися до споживача, можна, мабуть, без кінця.

Відвідувачі поспілкувалися з кондитерами, ознайомилися з технологічним процесом, дізналися про творчі пошуки, особливості виготовлення та перспективи розширення виробництва. На завершення з уст педагогів прозвучали слова подяки за цікаву розповідь, а щоб екскурсія запам'яталася надовго, кожен із них отримав, так би мовити, "тільки з печі" подарунковий набір зефіру.

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм