Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини ОБМІНЯЛИСЯ ДОСВІДОМ
ОБМІНЯЛИСЯ ДОСВІДОМ
Вісті Роменщини
Неділя, 26 лютого 2012, 21:25      Ромни, Сумська область
Педагоги СЗОШ № 2, обмінюючись досвідом із колегами, відвідали навчальні заклади міста Конотоп. Серед них найбільша школа - ЗОШ № 5, директором якої працює випускник Роменської ЗОШ № 5 О.В. Юрченко.  

Нам представили цікаві творчі проекти вчителів, а також бібліотекарів, що працюють за вальдорфською технологією, і дитячих громадських організацій. Найбільше вразив спільний проект міської влади, батьків та спонсорів, за яким було виділено більше 600 тис. грн. для заміни вікон, на реконструкцію фасаду, заходи з тепло- та енергозбереження.

В іншій конотопській школі накопичено чималий досвід профільного навчання філологічного напрямку. Цікавинкою стали шкільна кіностудія "Єралаш" і дитяче телебачення міста. Гордістю ще одного навчального закладу є його випускник, який за власні кошти відбудував навчальний корпус, перетворивши його на освітню установу ХХІ століття. Роботи тривають і в іншому корпусі для початкової школи - нетиповому приміщенні, більше схожому на казковий палац, де, до речі, передбачили басейн. Такий приклад говорить, що треба всіляко підтримувати невеликі школи. Хочеться аплодувати конотопчанам, які також зберегли понад десять позашкільних установ.

Наші вчителі не менш інтенсивно й творчо працюють, педагогічний колектив має в скарбниці досвіду немало цікавих проектів, що виділяють школу з-поміж інших. Тож, ознайомившись із педагогічними ідеями колег, ми запросили їх відвідати наш заклад.

Лідія СКРИПКА,

директор СЗОШ № 2.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел