Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Профілактика наркоманії
Профілактика наркоманії
Вісті Роменщини
Неділя, 26 лютого 2012, 21:20      Ромни, Сумська область
Міський голова Микола Калашник назвав проблему наркоманії в місті важливішою за теплопостачання та комунальні негаразди, коли на апаратній нараді його заступник Володимир Дудко інформував про заходи щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів. 

Масштабні профілактичні операції, рейди навчальними закладами та місцями відпочинку, бесіди в колективах із залученням співробітників кримінальної міліції у справах дітей, сектора боротьби з незаконним обігом наркотиків, соціальних та інших служб запобігають розповсюдженню смертельної залежності, але цього виявляється замало. Її рівень не зменшується. На профілактичному обліку наркологічної служби Першої обласної спеціалізованої лікарні м. Ромни знаходиться 62 особи, з них сім дітей. На диспансерному – 74, переважно чоловіки 18-35 років (наркомани довше не живуть). Якщо перші лише спробували дурман, перспективою для інших залишається смерть або тюрма і потім смерть.

Крім того, світова тенденція свідчить, що кількість і одних і других можна сміливо помножити на десять. Жоден не пройшов примусового лікування протягом останніх двох років передусім через те, що його призначають тільки за рішенням суду. Та й видужати вдається одиницям. Нині мова йде навіть не про це, а про відновлення роботи витверезників, які свого часу виконували важливу профілактичну функцію. Багато залежить і від запобігання розповсюдженню наркотиків. І якщо вплив безпосередньо на наркомана ліберальне законодавство обмежує його бажанням, то каральних засобів боротьби з вирощуванням і продажем небезпечних речовин достатньо, наголосив Микола Калашник.

Начальник відділу містобудування та архітектури виконкому Юрій Литвиненко доповів про організацію охорони, реставрації і використання пам’яток історії та культури, паркових комплек­сів і заповідників. З їх переліку виключили деякі об’­єкти, що втратили архітектурну цінність внаслідок перебудови чи інших чинників, повідомив він. Натомість включили будівлі колишнього кінотеатру ім. Чапаєва, кафе “Мрія”, райспоживспілки, зубопротезної полі­клі­ніки.

Доповідач також торкнувся проблемних моментів, зокрема реконструкції житлового будинку на вул. Дімітрова, 2, який також є архітектурною пам’яткою.

Наприкінці зустрічі міський голова повів мову про пуск ліфтів у новому будинку на вул. Коржівській, 65 та відновлення радіомовлення у мікрорайонах. Обидва питання в компетенції цеху телекомунікаційних послуг № 13 Сумської філії ПАТ “Укртелеком”. З його начальником Володимиром Галунком узгодили відповідні дії. Проводове мовлення доведеться реставрувати самотужки, щоправда, працівники цеху цьому всіляко сприятимуть. А от зв’язок з ліфтами планують осучаснити, використавши бездротові технології, поділився задумами заступник міського голови Андрій Жарий.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

30
30