Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини для безпритульних
для безпритульних
Вісті Роменщини
Середа, 15 лютого 2012, 21:37      Ромни, Сумська область
Для запобігання переохоло­дженню і загибелі громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, насамперед бездомних, внаслідок значного зниження температури в міс­ті створені та діють пункти обігріву.  

У кожному з них можна отримати гарячі напої, зігрітися, а в медичних закладах – у центральній районній лікарні (б-р Московський, 24, тел. 103, 8 ліжко-місць), Першій обласній спеціалізованій лікарні (б-р Московський, 29, тел. 2-30-88, 2 ліжко-місця) та в Роменському райвідділі УМНС України в Сумській області (вул. Гетьмана Мазепи, 5, тел. 101 або 2-15-45, 2 ліжко-місця) можна пере­ночувати.

При територіальному центрі соціального обслуговування (м. Ромни, вул. Луценка, 19, тел. 2-15-08) у відділенні надання адресної натуральної та грошової допомоги діє пункт прийому від населення гуманітарної допомоги (теплі речі, взуття, одяг).

Станом на 13 лютого послугами пунктів скористалися: у центральній районній лікарні – 8 осіб, у райвідділі УМНС України в Сумській області – 4, у Першій обласній спеціалізованій лікарні – 1, на залізничному та автовокзалах – 3 і 11 відповідно, у територіальному центрі м. Ромни – 14, у Роменському міськ­районному центрі зайнятості населення – 19, у міській організації Партії регіонів – 28, в управлінні праці та соціального захисту населення міськвиконкому – 20. Дільничні лікарі відвідали 91 самотню, немічну особу.

У зв’язку з пониженням температури одиноких жителів міста, а таких 488 осіб, щодня відвідують та постійно забезпечують всім необхідним працівники відділення соціальної допомоги терцентру.

Олена ШКРОМИДА,

директор територіального центру соціального

обслуговування.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

14
14