Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини БОРГИ, КАДАСТР, ДОКУМЕНТООБІГ
БОРГИ, КАДАСТР, ДОКУМЕНТООБІГ
Вісті Роменщини
Середа, 15 лютого 2012, 21:30      Ромни, Сумська область

Чергову апаратну нараду міський голова Микола Калашник розпочав зі з'ясування обставин пориву водопроводу, що стався напередодні. Про ліквідацію наслідків аварії доповів начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга.

Заступник міського голови Олександр Яковенко поінформував про заходи з погашення заборгованості із заробітної плати. Проблема, як відомо, стосується тільки підприємств-банкрутів.

Завдання сектора містобудівного кадастру розкрив начальник відділу містобудування та архітектури виконкому Юрій Литвиненко, інформуючи про виконання відповідних делегованих повноважень. Він також торкнувся питання створення геоінформаційної системи міста. Ця комп'ютерна технологія дозволяє поєднати карти, схеми, космо- та аерозображення земної поверхні з інформацією статистичних даних, списків, економічних показників тощо. Передусім знімка з космосу й не вистачає для її впровадження. Зробити його планували минулого року, але відклали через недостатнє фінансування. Крім того, потрібно дочекатися сприятливого сезону. Можливо, це вдасться навесні.

Начальник загального відділу Наталія Березовецька проаналізувала виконання документів структурними підрозділами виконкому. Їх обіг зростає, - наголосила вона, що вимагає злагодженої роботи, зокрема щодо надання якісних відповідей на запити органів влади та звернення громадян.

Обговорюючи загальний стан життєдіяльності міста з учасниками засідання, Микола Калашник зробив акцент на убезпеченні громадян від наслідків зниження температури. В цілому спрацювали непогано, хоча є недоліки протипожежної та соціальної профілактики, - підкреслив він.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

35
35