Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини ПРИМНОЖЕННЯ ДОХОДІВ
ПРИМНОЖЕННЯ ДОХОДІВ
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 січня 2012, 22:23      Ромни, Сумська область
На апаратній нараді, яку провів міський голова Микола Калашник, його заступник Олек¬сандр Яковенко проаналізував заходи щодо зростання надходжень до міського бюджету, економного та раціо¬наль¬ного використання бюджетних коштів у 2011 році.
Відповідно визначили ві¬сім¬надцять напрямків ефективного використання та примноження доходів, – відзначив він. Зокрема, встановили збір за провадження деяких видів під¬приємницької діяльності, усунули факти недотримання трудового законодавства (зарплати в конвертах), створили 39 робочих місць, уклали нові договори оренди, затвердили нову грошову оцінку землі, скоротили виплати премій праців¬никам бюджетних установ, впро¬вадили заходи з енерго¬збереження, а також ліміти енер¬госпоживання та ін. Внаслідок власні та закріплені надходження склали 100,6% за¬планованих (перевиконання - 206,1 тис. грн.).
Керівники структурних під¬розділів виконкому також звітували про дотримання бюджетними установами вимог економного використання енер¬горесурсів: у ліміти вклалися.
Наприкінці засідання Микола Калашник укотре наголосив на відповідальності очільників владних органів за життєдіяль¬ність міста.
– Ваші посади передбачають не тільки ненормований робочий день і економію енергоресурсів, а й результативність, – наголосив він.
Юрій ПРОКОПЕНКО.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг