Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини І ВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА
І ВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 січня 2012, 22:26      Ромни, Сумська область
7 січня заколядувала гостям у свій 100-річний ювілей мешканка с. Анастасівка Ольга Семенівна Бандурка. Напевно, це унікальний випадок, коли обрядові пісні сторічної давнини виконала мало не їх ровесниця. Вокальні вправи залишаються її найулюбленішим видом дозвілля.
– Коли нічого робити чи немає з ким поговорити, спі¬ваю, – розповіла ювілярка. Секрету довголіття, зізнається, не знає: “Працювала і вдень і вночі, а хворіти було ніколи. Так і дожила до сьогодні”. Щоправда, спогадів більше сумних – і як корів запрягали замість коней, і як у голод дерева стояли без листя, бо люди його поїли. З вдячністю згадує голову колгоспу, який дозволяв збирати колоски та підгодовував. “Згодом, – додає, – все змінилося на краще, лишень у церкву не пускали…”.
– Хай воно не вертається ніколи, – завершила свою розповідь Ольга Семенівна й побажала численним відвідувачам дожити до її років.
Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Татарінов передав їй поздоровлення від Президента України Віктора Януковича. Приймала найстарша мешканка села й вітання та подарунки від сільського голови Анатолія Литвиненка, депутата районної ради Лідії Баскакової, керівника апарату РДА Михайла Ломка.
Ще два роки тому Ольга Семенівна навіть поралася по господарству, чим помітно допомагала онуці, яка доглядає довгожительку. І зараз вона може налущити кукурудзи, та рідні не дозволяють – бережуть стареньку. Слава Богу, не тільки діти та внуки, а й дев’ять правнуків і два прапра¬внуки опікуються нею. От тільки підспівувати нікому – такі пісні збереглися в пам’яті одиниць.
Денис МЯГКОВИЧ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Вишиванки
Вишиванки