Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Що діється в "Посуллі"?
Що діється в "Посуллі"?
Вісті Роменщини
Четвер, 26 лютого 2009, 13:01      Ромни, Сумська область

Вісті РоменщиниОстаннім часом зникла інформація про історико-культурний заповідник. Чи діє він нині і чи проводяться там екскурсії та інші заходи?
Олена СВИРИД, Степан ОКРАЄЦЬ, пенсіонери.

З цим листом ми ознайомили директора заповідника Володимира Панченка. Він охоче погодився розповісти про роботу підпорядкованого йому об’єкта.

– Державний історико-культурний заповідник “Посулля” за­прошує жителів і гостей стародавнього Ромену відвідати історико-культурні об’єкти краю, мальовничі куточки древньої посульської землі.

Побувавши на наших екскурсіях, ви дізнаєтеся про культуру, традиції, пам’ятки історії та архі­тектури, музеї – одні з найкращих на Сумщині.

Пропонуємо ознайомитися з постійно діючими тематичними виставками Роменського крає­знавчого музею: “З археологічного минулого краю”, “Роменщина – козацький край”, “Іллінський ярмарок у Ромні”, “Духовні обереги краю”, “Забуттю не підлягає – Голодомор на Україні в 1932-1933 рр.”, “Роменщина у полум’ї війни”, “Шевченко і Роменщина”, “Природа регіону”, відвідати персональні виставки сучасних художників.

У селі Пустовійтівка ви оглянете меморіальний комплекс кошового отамана Запорозької Січі Петра Калнишевського: відвідаєте музей, побачите велич скіф­ських курганів (урочище Стайчин Верх), вклонитеся монументу Кошового, запалите свічку у Троїцькій церкві, відпочинете на галявинах парку “Калнишевий гай”.

У музеї-садибі Олекси Ющенка (с. Хоружівка Недригайлівського району) дізнаєтеся про літературну спадщину видатного поета, заслуженого громадського діяча, відвідаєте меморіальний комплекс жертвам Голодомору 1932-1933 рр. України.

Вихідні: субота, понеділок.
Тел. для довідок: 2-30-05; 2-16-80 (м. Ромни), 9-38-00  (с. Пус­товійтівка).
Отже, ласкаво просимо до нас на відвідини.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009