Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Микола Калашник: «Є настрій і бажання продовжувати велику справу, розпочату в 2011 році»
Микола Калашник: «Є настрій і бажання продовжувати велику справу, розпочату в 2011 році»
Вісті Роменщини
Середа, 11 січня 2012, 21:35      Ромни, Сумська область
Новий рік – це своєрідний рубіж, коли підбиваєш підсумки, оцінюєш пройдене і закладаєш орієнтири на майбутнє. У переддень свята наш кореспондент поспілкувався з міським головою Миколою Калашником.  

– Миколо Кириловичу, збігають останні дні й години 2011 року. Які враження залишив рік, що завершується?

– Загалом роком задоволений. Мабуть, не варто ще раз перераховувати все зроблене, бо про це я із заступниками і депутатами звітував перед громадою в листопаді. Додам ли­ше, що тоді ми говорили про завершення будівництва СЗОШ № 1, а нині – школа го­стинно відкрила дітворі свої двері. Виконано ямковий ремонт ще ряду доріг. Продовжується оновлення вуличного освітлення в центральній частині Ромен. Добудовується станція знезалізнення води. Триває упорядкування міського парку культури і відпочинку. Розпочато велику роботу з реконструкції дитячого оздоровчого табору „Вогник”. Капітально відремонтовано місь­ку центральну бібліотеку для дорослих ім. Антоненка-Давидовича та ряд тротуарів.

– Які питання не вдалося вирішити і чому?

– Не в повному обсязі виконані роботи з підсипання доріг шлаком. Бо були арештовані рахунки головного управ­­ління міського господарства та виникли труднощі з вагонами. Не працює комунальна баня. Не закінчено ремонт радіоточок у мікрорайонах міста. Всі ці роботи виконуватимуться у 2012 році.

– Кілька слів про ремонт доріг. Чи все було „гладко”?

– На жаль, ні. Головна біда – довга тендерна процедура, що тягнеться 45-50 днів. Але чекати не можна, бо літо в нашому регіоні не 12 місяців. Завдяки глибокому розумінню проблем міста депутатом обласної ради Олександром Саєнком ці питання ми вирі­шува­ли. Тонкощів не озвучуватиму, але все виконувалося своєчасно.

– Чи задоволені Ви роботою заступників, начальників управлінь, служб, відділів?

– Складне питання. Якби всі заступники, які на пер­шій сесії місь­кої ради з трем­тінням у голосі обіцяли вірою і правдою, з урахуванням своїх професійних якостей, служити громаді, дійсно так діяли, то ми зробили б у місті набагато біль­ше. Але є проблеми, є питання з кадрами. Я вірив, що ті люди, яким після складного передвиборчого процесу довірив разом зі мною вирішувати всі питання життя міста, не будуть говорити: „Ну й що, що сказав голова? Ми зробимо по-своєму”. Але, на жаль, трапляється й таке...

– У місті 46 депутатів, половина – обрані за партійними списками, половина – в мажоритарних округах. Скільки депутатів прозвітували про свою роботу разом з вами в листопаді цього року? Як оцінюєте діяльність депутатського корпусу міста?

– Разом зі мною звітували на зустрічах у кварталах міста 8 депутатів, обраних за пар­тійними списками, та 21 мажоритарник. Всі народні обранці, особливо хто працював добросовісно, звітували, як кажуть, з потом на чолі, бо хвилювалися. Але були й звіти лише для звіту.

До речі, чомусь дехто після обрання депутатом вважає, що головне його завдання – роздавати всім цінні вказівки, починаючи з міського голови й до Президента України. Часом відсутня елементарна депутатська етика, а ще – чітке знання прав і обов’язків. Можливо тому, що ми практично не проводили роз’яснення всіх аспектів діяльності представників громади у міській раді. Були якісь потуги, але дуже слабі.

– Чи відчуваєте розуміння з боку громади Ромен?

– Дуже вдячний за терпіння, розуміння політичної і економічної обстановки в місті, області, державі. Я щиро вірю в роменців, стараюся жити їхніми здобутками і проблемами, бідами і радощами. Не боюся людей, сміливо йду в будь-який колектив. Сподіваюся, що не втратив довіри  жителів міста, вони – мій захист і опора, і, в свою чергу, роблю все, щоб теж бути захисником і опорою людям.

– І все-таки, Миколо Кириловичу, Ви не назвали жодного прізвища. Це навмисно?

– Кожен, хто прочитає це інтерв’ю, зрозуміє, про кого йде мова, не таке у нас і велике місто.

– І на завершення, Ваші плани на 2012 рік та побажання роменцям.

– У жодному разі не збираюся опускати руки. Є настрій і бажання продовжити велику справу, розпочату в 2011 році. Це й створення малої академії наук у місті, і ремонт м’яких покрівель на багатоповерхівках та швів у панельних будинках, і встановлення нових дитячих майданчиків, ремонт доріг, пошуки інвесторів для розвитку промисловості.

Вже погоджено питання на рівні голови ОДА Ю.П. Чмиря щодо ремонту ЦРЛ та при­дбання нового рентген­облад­нання для лікарні. Продовжуватиметься реконструкція дитячого табору „Вогник”. Заплановано спорудження нових та ремонт старих автозупинок і ще великий перелік робіт, які мають бути підтверджені бю­джетом міста на 2012 рік.

Громаду міста вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю кожній сім’ї щастя, злагоди, достатку і всі­ляких гараздів, чистого неба над головою. Нехай збуваються ваші найзаповітніші мрії!

Спілкувався

Павло КЛЮЧНИК
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг