Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Зустрічаємо рік чорного водяного Дракона
Зустрічаємо рік чорного водяного Дракона
Вісті Роменщини
Середа, 21 грудня 2011, 21:18      Ромни, Сумська область

1314561313_new_year_dragon 2012 рік - рік чорного водяного Дракона - краще зу­стрічати активно, позитивно і в сімейному колі. Має бути більше руху, азарту та гри. На відміну від усіх інших тварин східного календарного циклу дракони - створіння міфічні, правда, так називають ще деяких земноводних і ящі­рок. Між тим астрологи вважають зодіакального Дракона уособленням карми, кола втілень, спокутування. А тому життя людей, народжених під цим знаком, і сама їх поява в цьому житті завжди пов'язані з кармічними подіями.

Люди, які народилися в рік водяного Дракона, доступні, дружелюбні, з ними легко мати справу. Дотепні й рідко упустять удачу з рук. Їм зрозумілі людські слабкості, властива готовність поділитися з друзями та близькими своїми думками. Основним недоліком є тенденція перескакувати з одного на інше, невміння концентруватися на якійсь одній меті.

2012-й радять зустрічати по-особливому. За кілька хвилин перед боєм годинника залиште суєту, подумки подякуйте  року, що минає, згадайте якомога більше хорошого. Коли годинник сповістить про початок року, з перших же секунд думайте про хороше, подумки кличте до добра і справедливості. Взагалі астрологи закликають дарувати свою любов людям - цього року во­на обов'язково повернеться, збагачена новою силою.

На святі може бути багато яскравої сучасної музики, головне - не бути пасивним. Дракон полюбляє відкриті прос­тори, ось чому не рекомендується зустрічати Новий рік у лісовій гущавині або на садовій ділянці.

При складанні програми вечора варто пам'ятати, що Дракону не подобаються посередність та заїжджені сценарії. Артистам і шоуменам потрібні абсолютно нові програми та репертуар, а оригінальність задуму і емоційна жвавість вдало приховають можливі недоліки.

Астрологи дещо розходяться в рекомендаціях щодо кольору вбрання, в якому треба зустрічати Новий рік. Так, дехто каже, що у святковому вбранні обов'язково має бути присутнім чорний колір, інші - щось середнє між чорним і жовтим (золотим). Але головне й спільне для всіх рекомендацій: треба обов'язково блищати - це можуть бути блискучі коштовності, іскрометний гумор, сліпуча краса чи приголомшливе життєлюбство. Причому обов'язково треба постаратися в новорічну ніч "схопити свою удачу за хвіст" і не випускати її весь рік. Як­що уявлення про прекрасне не дозволяють надіти яскраво-червону шкіряну спідницю, можна обмежитися чимось більш звичним, підібравши до скромного костюма яскраве доповнення.

Втім інші вважають, що яскраві, блискучі намиста, кольє і брошки краще залишити для прикраси ялинки, а більше приділити уваги створенню фантазійного макіяжу й вишуканого манікюру.

Зачіску на догоду Дракону можна прикрасити яскравими пасмами, а для її закріплення використовувати лаки із золотими, срібними та бронзовими блискітками. Якщо у сукні сміливе декольте і вам є що в ньому показати, то блискучими можуть бути не тільки волосся, але й плечі.

Що має бути на столі в новорічну ніч? Все, що може дозволити гаманець господаря: від банальних курячих стегенець до вишуканих східних страв. Головне - гарненько приправити блюда запашним перцем і базиліком, кардамоном і мускатним горіхом, імбиром і корицею, гвоздичкою і перцем "чілі". "Вогнедишне" меню добре доповнити м'ясною стравою, облитою палаючим спиртним. Цей же фокус можна проробити з фруктами або морозивом - виглядає ефектно і незвично. А фруктові салати дозволять господині з максимальною користю проявити фантазію.

При сервіруванні столу дуже доречними будуть запалені свічки. Проте, вдаючись до новорічної ночі розваг, слід дотримуватися правил безпеки. За багаторічними спостереженнями лікарів-травматологів найбільшу небезпеку в новорічну ніч, крім запалених свічок, петард та іскристих бенгальських вогнів, представляють корки від шампанського, що потрапляють в око. Також треба побоюватися переїдання, бо з'їсти хочеться багато, а організм іноді не проявляє належного розуміння.

Щасливих вам свят!

За матеріалами інтернет-видань

підготував

Северин НАДОЛЬКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм