Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Про тарифи і не тільки
Про тарифи і не тільки
Вісті Роменщини
Четвер, 26 лютого 2009, 12:52      Ромни, Сумська область

Вісті РоменщиниНа засіданні виконкому, яке провів міський голова Павло Помаран, було заслухано та прийнято до відома інформацію про виконання міського бюджету в 2008 році. Доповідала начальник фінансового управління Тетяна Ярошенко.

Як зазначив Павло Помаран, на жаль, заплановані на нинішній рік доходи і видатки з міської скарбниці значно нижчі минулорічних, а надходження не в повному обсязі субвенцій з держбюджету робить надзвичайно складним фінансування навіть захищених статей, виконання пов­новажень, делегованих центральною владою місцевій.

Одним із головних джерел наповнення бюджету мають стати відрахування ПОСС „Роменський ринок”, переконаний член ви­конкому, депутат обласної ра­ди Олександр Шовкун. Якщо ж підприємство облспоживспілки не виконує умов договору, потрібно розірвати угоду й створити нову структуру.

На засіданні затверджено програму розвитку систем централізованого водопостачання і водовідведення, перелік об’єктів і видів безоплатних суспільно корисних робіт для порушників правил дорожнього руху та громадян, засуджених до кримінального покарання у вигляді громадських робіт.

Не проігнорували члени виконкому й рекомендації, висловлені роменцями на громадських слуханнях стосовно тарифів.

Вартість проїзду на місь­ких автобусних маршрутах погодили в розмірі, запропонованому приватними перевізниками: 1,5 грн. – повна, 0,75 грн. – пільгова. При цьому під час обговорення не­одноразово було наголошено на необхідності оновлення автобу­сів і маршруток (щоб якість послуги відповідала тарифу) та пошуку шляхів залучення перевізників з інших міст (здорова конкуренція теж сприятиме покращенню перевезень).

Але з тарифами на водопостачання і водовідведення, як мовиться, можливі варіанти. Так, керівник ПП „Еліпс” Армен Агаханян повідомив, що певною мірою знизити вартість подачі й відведення води жителям Ромен можливо за рахунок зменшення до мінімуму розміру орендної плати, зниження рівня рентабельності та злиття всіх підприємств в одне. При цьому плата за куб води для населення знизиться з 5,06 грн. до 4,16 грн.

З такими пропозиціями вирішено повторно звернутися до сесії міської ради (попередні ініціативи не були підтримані депутатським корпусом). Яким буде рішення народних обранців, дізнаємося вже після 27 лютого.

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Художниці
Художниці