Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Аудіокниги для УТОСу
Аудіокниги для УТОСу
Вісті Роменщини
Четвер, 08 грудня 2011, 22:16      Ромни, Сумська область
Представники влади відві­да­ли урочисте зібрання Роменської територіально-виробничої первинної організації Українського товариства слі­пих, присвячене Міжнародному дню інвалідів. 

Заступники міського голови Володимир Дудко, Олександр Яковенко, депутат місь­кої ради, голова міського осередку Партії регіонів Яків Зубан вручили грамоти найактивнішим членам організації, передали солодощі від депутата обласної ради, генерального директора ТОВ "Роменський завод продтоварів" Олександра Саєнка. Меценат також подарував закладу DVD-програвач, щоб люди з вадами зору могли слухати аудіокниги, якими також забезпечить благодійник.

Голова місцевого підрозділу УТОС Ніна Лук'янець вручила грамоту обласного правління товариства Олександру Тріусу за перемогу у Всеукраїн­ському фестивалі "Червона рута-2011". Кобзар принагідно подякував Олександру Саєнку, без фінансової підтримки якого він не зміг би потрапити на конкурс.

Добрим словом згадали й керівника дослідного господарства "АФ "Надія" Петра Черненка, який виділив продукти харчування для нужденних.

Спілкуючись із людьми, почесні гості ознайомилися з наболілими проблемами інва­лідів, одна з яких - неопалюване приміщення організації - сама нагадала про себе. Присутні дізналися про те, що планується зробити для покращення життя цієї категорії мешканців Ромен. Зокрема, незабаром обладнають звуковим сигналом світлофор на перехресті вулиць Маяковського і Коржівської. Громада сподівається, що тепер його не зіпсують вандали, як це стало­ся минулого року. У бю­джеті за­кладено й фінансування низки інших необхідних заходів, - поінформували заступники міського голови. Органи місцевого самоврядування шукають можливі шляхи компенсації витрат інвалідів на оплату житлово-комунальних послуг. Ймовірно, до цього залучать приватних підприємців. Натомість залишається проблема опалення гуртожитку, де проживають люди з обмеженими можливостями. На щастя, більшість із них на період холодів знайшли притулок у близьких. Решті, серед яких жінка на інвалідному візку, доводиться обігріватися хто як може. Досі шляхів виправлення ситуації не знайдено.

Однак ніщо не заважає людям з обмеженими можливостями приємно проводити час. Власними силами, залучивши підопічних територіального центру соціального обслуговування, вони влаштували святковий концерт, приурочивши його Дню інвалідів.

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

11
11