Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

У мінімаркеті
Вісті Роменщини
Четвер, 26 лютого 2009, 12:44      Ромни, Сумська область
Вісті РоменщиниПродовольчий магазин, розташований на першому поверсі “дев’ятки”, що на центральній площі міста, підпорядкований ТОВ “Роменський завод продтоварів”, полюбився мешканцям міста та заїжджому люду. Адже тут завжди фірмовий свіжий хліб різних сортів і уподобань, а перелік найменувань товарів вимірюється тисячними показниками. Як мовиться, все тут є, чого душа бажає, а відповідна торгова точка набула статусу мінімаркету: розширилася площа, приміщення оздоблене за єврозразком, встановлене сучасне обладнання. Як і раніше, широкий вибір товару, але доступ до нього став зручнішим. На вході до торгового залу, а відповідно й при виході, як і має бути в таких підприємствах, – турнікети, охоронці. Світлішає в мінімаркеті від щирих посмішок продавців. Працює тут жіночий колектив у кількості 20 осіб, всі вони молоді, вродливі. Так і хочеться що-небудь купити, щоб одержати в нагороду білозубу посмішку вдячності.

Очолює цей підрозділ теж молодий керів­ник Оксана Саєнко. Вміло і продумано веде господарство. На рахунку кожна копійка. Така вимога дня.

 – Оксано Юріївно, – цікавлюсь, – є інформація, що ви в числі перших у місті застосували цивілізований метод опалення приміщення, тобто електрообігрів?

 – Правильна у вас інформація, – відпові­дає вона. – Встановлювали систему опалення майстри фірми “Аледо” ПП “Воскреса”. Офіс підприємства знаходиться в Ромні на вул. Соборній, 3 (другий поверх), раджу скористатися їх послугами.

– Певне, відчутні позитивні результати? – продовжую розмову.

 – Ну, ось, будь ласка, живий приклад, – говорить О.Ю. Саєнко. – Площа, на якій ми “живемо”, становить 260 квадратних метрів. Коли спалювали газ, навіть за скромного навантаження лічильник показував щомісяця число на 1700 гривень оплати, а іноді й більше. Нині ж при максимальному “плюсі” електрика відраховує на своєму лічильнику до тисячі гривень за місяць. Цей вид опалення застосовує сьогодні вся Європа. Еколо­гічно чисто і, самі розумієте, дешевше.

  – Хороше починання ви зробили, яке заслуговує на підтримку, наслідування. Бажаю подальшого успіху у праці і прихильності долі.

 – Дякую. Хай і вас Бог боронить.

Олег НЕБЕСНИЙ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня