Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Роменський зефір кращий в Європі
Роменський зефір кращий в Європі
Вісті Роменщини
П'ятниця, 25 листопада 2011, 09:17      Ромни, Сумська область
У листопаді в Києві відбувся Всеукраїнський конкурс якості продукції „100 кращих товарів України” (конкурс товарів, робіт, послуг). Захід проводиться під патронатом Президента України для об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю та задоволенню потреб споживачів.

Сьогодні кондитерський ринок нашої держави переповнений різноманітною продукцією, і вимоги до неї стали жорсткішими, зокрема з боку споживачів. Адже вибагливий покупець обирає найкраще як за смаком, так і за зовнішнім виглядом. От і хочеться щиро порадіти за Роменський завод продтоварів, який став переможцем конкурсу якості у номінації „продовольчі товари”. Продукція підприємства отримала відзнаки переможця: зефір „Кокетка” з начинкою „Вишня” визнано кращим зефі­ром 2011 року. За словами представників заводу, така висока нагорода дісталася торговій марці не випадково, адже саме роменські кондитери займають лідируючі позиції з виробництва пряників і зефіру в Україні та активно підкорюють європейський ринок.

ТОВ „Роменський завод продовольчих товарів” – це найбільше підприємство України, що виготовляє мармеладно-пастильні кондитерські вироби, демонструє стрімкий розвиток та зростання асортименту продукції. Все розпочалося в 1998 році, й вже зараз завдяки передовим технологіям та наполегливості колективу і генерального директора товариства Олександра Саєнка продукція зайняла достойне місце на ринку кондитерських виробів. Асортиментний ряд її налічує більше 250 одиниць. Окрім зефіру та пряників, завод за місяць виробляє понад 15 тонн тортів, 750 тонн хлібобулочних виробів. Нові технологічні лінії дозволили виробити більше 450 тонн зефіру.

Нині ТОВ „Роменський завод продтоварів” активно підкорює закордонні ринки збуту. Більше 10% продукції підприємства йде на експорт. Серед шанувальників смаку торгової марки „Ромни-кондитер” жителі Молдови, Турк­меністану, Азербайджану, Росії, Грузії, Ізраїлю, Польщі, Німеччини, країн Прибалтики. У наступному році на підприємстві планують відкрити ще одну лінію з виробництва кондитерських виробів і впевнені: роменська продукція заслуговує на те, щоб нею смакували в усьому світі.

Софія ХІЛЬКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня