Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Перші кроки назустріч
Перші кроки назустріч
Вісті Роменщини
П'ятниця, 25 листопада 2011, 09:14      Ромни, Сумська область
Роменщина здавна знана як високорозвинений і культурний край. Та в цей непростий час змін і реформ не тільки в економічній, а й у соці­альній сферах, коли всі прагнуть кардинального покращення, пріоритетними напрямками залишаються комунальне господарство, освіта, медицина. Проте ми переконані: щоденне вирішення матеріальних проблем неможливе без духовної складової.

Наведемо факти, які, можливо, й не помітні громаді міста, але відчутні для працівників галузі культури. Після доволі довгого “штилю” в цій сфері нарешті повіяв вітер змін – реальних перетворень на краще.

Усього за дев’ять місяців цього року за ініціативи міського голови М.К. Калашника та підтримки депутатів міськради мешканці та гості Ромен побачили результати капітального ремонту фасаду та читального залу міської центральної бібліотеки для дорослих ім. Б.Д. Антоненка-Давидовича, якій незабаром виповниться 90 років. Тож читачі, письменники, які неодноразово презентували тут свої книжки, матимуть можливість проводити заходи не за температури +14 градусів, а в затишному оновленому залі.

Відвідувачі міського бу­дин­ку культури вже мали змогу оцінити, наскільки видовищнішими стали концерти завдяки придбаному за бюджетні кошти сценічному освітленню. Звичайно, це тільки перший, але який важливий крок.

Артистів, аматорів сцени, хореографічні колективи нарешті захистили від погодних умов під час виступів на сцені, що в центрі міста. Тут з’явилися бокові вітрозахисні тенти, спеціальне покриття підмосток, яке, передусім, оцінили танцювальні колективи. Адже ніхто не помічав, скільки яскравих, дорогих сценічних костюмів (які, до речі, шиються за кошти батьків) понівечено гвіздками, на яких трималося ДВП, скільки незначних травм та подряпин дошкуляли артистам. Також встановлено контур заземлення, що попередило “пробивання” електричного струму під час співу в мікрофон.

Підтримка Миколи Калашника, його опіка та розуміння проблем галузі відіграли основну роль у підготовці та проведенні на високому рівні творчого звіту міста в рамках обласного фестивалю мистецтв “Свята моя земля, велична Україна!”, присвяченого 20-й річниці незалежності України. За вагомий вклад у розвиток галузі культури та розуміння проблем голова Сумської обл­держадміністрації передав йому грамоту, яку вручила начальник обласного управління культури і туризму О.П. Мельник на виїзному засіданні колегії управління в Ромнах.

Працівники культури від­чули, що їх чують, розуміють, підтримують. І як результат: започаткування нових фестивалів, проведення концертів на більш високому рівні, налагодження співпраці з театром драми та музичної комедії ім. М. Щепкіна, обласною філармонією.

Маємо надію, що з при­дбан­ням нової апаратури рі­вень звукового забезпечення загальноміських заходів також підніметься на вищу сходинку, що дасть можливість роз­ши­рити співпрацю з творчими колективами не тільки на­шої області.

Ми розуміємо, що бюджет міста обмежений і багатьом мешканцям не до пісень і танців. Але життя не стоїть на місці й, святкуючи на центральній площі, відвідуючи концерти в будинку культури, завітавши до бібліотек для дорослих чи дітей, віддавши свою дитину в єдину в місті музичну школу, хочеться, щоб усе було на найвищому рівні.

Сподіваємося, що при формуванні бюджету міста на 2012 рік розуміння важливості розвитку культури поряд із галузями житлово-комунального господарства, освіти, медицини, спорту буде враховано.

Висловлюємо подяку місь­кому голові, депутатам міської ради, членам виконавчого комітету за підтримку. Бажаємо їм і надалі такого ж професійного та послідовного ставлення до вирішення на­гальних проблем у галузі куль­тури.

Тетяна БАЛЯБА,

начальник відділу культури виконкому міської ради.

Валентина ЛЮБИВА,

директор міського

Будинку культури.

Тетяна ОХОТНИК,

директор дитячої

музичної школи.

Ніна РОСЛОВА,

директор міської

централізованої

бібліотечної системи.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009