Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини 50 – не фініш, а старт
50 – не фініш, а старт
Вісті Роменщини
П'ятниця, 25 листопада 2011, 09:05      Ромни, Сумська область
У житті кожної людини є свої щасливі миті. До них належать і дні народження, особливо ювілейні. Для директора Глинського професійного аграрного ліцею М.С. Гордійчука цьогорічне 50-річчя злилося з 65-річчям очолюваного ним навчального закладу.

50 років – це відповідальний період для людини, яка вже пізнала і радощі, й печалі, гіркоту розчарувань і велич перемог, яка твердо стала на ноги та впевнено крокує життєвою дорогою, ведучи за собою інших. А Михайлу Сергі­йовичу доводиться скеровувати 80 працівників та 230 учнів ліцею.

Все почалося в лютому 1982 року, коли статним юнаком піс­ля служби в армії він розпочав працювати водієм, а потім майстром виробничого навчання тоді ще Глинського СПТУ № 7. Наполегливий хло­пець трудився і одночасно здобував освіту. Закінчив заочний факультет Роменського сільськогосподарського технікуму, згодом – Глухівський державний педагогічний інститут. Здобув другу вищу освіту в Сумському педагогічному уні­верситеті. За малим не 30 ро­ків Михайло Сергійович пра­цює в навчальному закладі. Пройшов усіма службовими сходинками й у 1993 році очолив освітню установу.

Що таке директор навчального закладу сьогодні? Це не лише очільник педагогічного й учнівського колективів. Майже за 20 років керівної діяльності Михайло Сергійович зу­мів утримати заклад на належному рівні, зберегти робочі місця, забезпечити учнів новими професіями, зміцнити матеріально-технічну базу, допоміг досягти успіхів у навчан­ні та вихованні, створити музей, посилити зв’язки з ветеранами праці, Великої Віт­чизняної війни, пенсіонерами, успішно подолати не один десяток адміністративних перешкод.

Тож бажаємо нашому дорогому директорові й надалі твердо стояти на ногах, мудро та справедливо керувати педагогами та учнями. Творчої Вам наснаги, міцного здоров’я, вірних, надійних помічників і друзів, вдячних учнів. А ще бажаємо щастя і достатку, ясного неба і тепла, в житті лиш злагоди й порядку, щоб доля світлою була. В роботі – успі­хів й терпіння, у справах – віч­ного горіння, в коханні – ніж­ної весни, в сім’ї – добра і теплоти.

Від імені колективу

Олександр МОСТОВИЙ,

голова профспілкового

комітету ліцею.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop20
konotop20