Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Жовтневий санбюлетень
Жовтневий санбюлетень
Вісті Роменщини
Середа, 09 листопада 2011, 22:00      Ромни, Сумська область
Жовтневий санбюлетеньПрацівники райСЕС обстежили 211 об’єктів, 60 осередків ін­фекційних захворювань. На 45 об’єктах виявлено порушення санітарних норм і правил, накладено 42 штрафи на загальну суму 10777 грн. Тимчасово припинено експлуатацію трьох об’єктів. Забраковано 65 кг непридатних для вживання харчових продуктів на загальну суму 2913 грн.

Санітарно-гігієнічною лабораторією виконано 393 дослідження у 307 пробах. Виявлено відхилення в пробах питної води з громадських колодязів у с. Бобрик, де кількість нітратів перевищує допустиму норму в 1,4 раза, та с. Перехрестівка, де жорсткість води перевищена в 1,3 раза. У розвідній мережі перекопівського водопроводу вміст заліза перевищував граничнодопустимі норми у 2,2 раза.

Бактеріологічною лабораторією проведено 3596 досліджень у 2023 зразках, із них 30 із позитивним результатом. Не від­повідає санітарним нормам за мікробіоло­гічними показниками питна вода з гро­мад­ських та індивідуальних колодязів у селах Василів­ка, Великі Бубни, Хоминці, Во­лошнівка. Виявлено 20 зразків по­зи­тивних змивів на бактерії групи кишкової палички з обладнання в кафе “Мрія”, “Пельменна”, “Харчевня”, їдальні № 4 НГВУ “Охтирканафтогаз” (с. Герасимівка). У Глинському ДНЗ з котлети виділена бактерія групи кишкової палички.

З профілактичною метою проведено 1154 дослідження на кишкову групу інфекцій (виділено збудник сальмонельозу в контактної з хворим на сальмонельоз) та 638 – на крапельну групу (з позитивним результатом не виявлено).

Зареєстровано 6 випадків гострих кишкових інфекцій, по одному – сальмонельозу, сифілісу, корости, епідпаротиту, 3 – педикульозу, 917 – гострих респіраторних захворювань, 23 – гельмінтозу, 16 – укусів людей тваринами.

Очікується сезонний ріст гострих респіраторних ін­фекцій та грипу. Тож не забудьте зробити профілактичні щеплення проти грипу.                       Анатолій ТАТЕНКО,

т. в. о. головного лікаря райСЕС
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел