Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Жовтневий санбюлетень
Жовтневий санбюлетень
Вісті Роменщини
Середа, 09 листопада 2011, 22:00      Ромни, Сумська область
Жовтневий санбюлетеньПрацівники райСЕС обстежили 211 об’єктів, 60 осередків ін­фекційних захворювань. На 45 об’єктах виявлено порушення санітарних норм і правил, накладено 42 штрафи на загальну суму 10777 грн. Тимчасово припинено експлуатацію трьох об’єктів. Забраковано 65 кг непридатних для вживання харчових продуктів на загальну суму 2913 грн.

Санітарно-гігієнічною лабораторією виконано 393 дослідження у 307 пробах. Виявлено відхилення в пробах питної води з громадських колодязів у с. Бобрик, де кількість нітратів перевищує допустиму норму в 1,4 раза, та с. Перехрестівка, де жорсткість води перевищена в 1,3 раза. У розвідній мережі перекопівського водопроводу вміст заліза перевищував граничнодопустимі норми у 2,2 раза.

Бактеріологічною лабораторією проведено 3596 досліджень у 2023 зразках, із них 30 із позитивним результатом. Не від­повідає санітарним нормам за мікробіоло­гічними показниками питна вода з гро­мад­ських та індивідуальних колодязів у селах Василів­ка, Великі Бубни, Хоминці, Во­лошнівка. Виявлено 20 зразків по­зи­тивних змивів на бактерії групи кишкової палички з обладнання в кафе “Мрія”, “Пельменна”, “Харчевня”, їдальні № 4 НГВУ “Охтирканафтогаз” (с. Герасимівка). У Глинському ДНЗ з котлети виділена бактерія групи кишкової палички.

З профілактичною метою проведено 1154 дослідження на кишкову групу інфекцій (виділено збудник сальмонельозу в контактної з хворим на сальмонельоз) та 638 – на крапельну групу (з позитивним результатом не виявлено).

Зареєстровано 6 випадків гострих кишкових інфекцій, по одному – сальмонельозу, сифілісу, корости, епідпаротиту, 3 – педикульозу, 917 – гострих респіраторних захворювань, 23 – гельмінтозу, 16 – укусів людей тваринами.

Очікується сезонний ріст гострих респіраторних ін­фекцій та грипу. Тож не забудьте зробити профілактичні щеплення проти грипу.                       Анатолій ТАТЕНКО,

т. в. о. головного лікаря райСЕС
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим