Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Здоров’я і спорт
Здоров’я і спорт
Вісті Роменщини
Середа, 09 листопада 2011, 21:54      Ромни, Сумська область

Члени громадської ради при райдержадміністрації на черговому засіданні аналізували роботу спортивних закладів регіону та ефективність залучення молоді до занять фізичною культурою. До обговорення долучилися перший заступник голови РДА Володимир Татарі­нов, методист відділу освіти Микола Сиромля, директор ДЮСШ ім. П.І. Калнишевського Олександр Касьян.

Відкрив зустріч заступник голови громадської ради Василь Ремінець. Він наголосив, що здоровий спосіб життя громадян – стратегічний пріоритет державної політики, який впроваджують і на Роменщині. Протягом кількох років спортсмени району утримують провідні місця в загальнокомандних турнірних заліках. При цьому за обсягом фінансування галузь перебуває далеко не на першому місці. Близько 500 дітей постійно беруть участь у змаганнях різних рівнів. Завдяки підтримці райдержадміністрації представники краю не пропустили жодного змагання. Однак викликає серйозне занепокоєн­ня стан здоров’я дітей та молоді. Тому наказом Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України з 1 вересня 2012 р. у навчальних закладах вводитимуться посади медичних працівників.

Олександр Касьян і Микола Сиромля поінформували про виконання районної програми розвитку галузі, успіхи спортивної школи та загальноосвітніх навчальних закладів у цій сфері. Протягом нинішньо­го року для відділень ДЮСШ та загальноосвітніх шкіл при­дбано спортивний інвентар. Збірні команди неодноразово займали призові місця в змаганнях різного рівня. Так, атлети Роменського районного відділення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” АПК України посіли третє місце в обласних літніх сільських іграх. Спільно з відділом у справах молоді та спорту РДА проводяться районні спортивні ігри школярів. У обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу учні зайняли друге місце, з футболу – перше. Проводилися фізкультурно-масові заходи: фестивалі “Козацький гарт”, “Крок до здоров’я”, спортивні свята, олімпійські уроки, турис­тичні зльоти. Працюють спор­тивні гуртки та секції.

Підбиваючи підсумки зу­стрічі, Володимир Татарінов підкреслив, що сучасний стан здоров’я населення є незадо­віль­ним, тому вимагає рішучих та скоординованих дій усіх гілок влади і громадськості. На Сумщині є позитивні напрацювання, в цьому напрямку робляться певні кроки. Але необхідно донести до людей, що здоровий спосіб життя перш за все потрібен їм. Роменські райдержадміністрація та районна рада приділяють велику увагу розвитку ФК і спорту: галузь дофінансовується за рахунок субвенцій із сільських бюджетів та соціально-економічних угод, відновлено роботу районного відділення ВФСТ “Колос”. Проте залишається багато проб­лем, які треба вирішити, щоб підняти престиж і підтримати спортивні традиції Роменщини.

Члени громадської ради погодили відповідні рекомендації для райдержадміністрації. Однак жодне рішення не може примусити вести здоровий спосіб життя. Все залежить від сили волі людини.

Микола СОТ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

8
8