Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Відсутність повної компенсації –відміна приміських поїздів
Відсутність повної компенсації –відміна приміських поїздів
Вісті Роменщини
Субота, 05 листопада 2011, 22:11      Ромни, Сумська область

Південна залізниця ніколи не стояла осторонь проблем тих міст і селищ, у межах яких проходить магістраль. Навіть у скрутні для країни часи, незважаючи на фінансові кризи, її працівники продовжують ремонтувати та поновлювати рухомий склад, проводити модернізацію технічних засобів і капітальні ремонти пасажирських споруд. Однак робота галузі в умовах збитковості приміських і пасажирських перевезень позбавляє її можливості поліпшувати якість обслуговування.

Відповідно до ст. 89 та ст. 102 Бюджетного кодексу України компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян здійснюються місцевими бюджетами за рахунок субвенцій з державного бюджету, що розподіляються сесією обласної ради. Але під час розподілу місцевого бюджету виділені на компенсацію збитків при проїзді залізничним транспортом кошти не завжди покривають фактичні втрати на приміських перевезеннях.

Особливо критичне становище в частині виплат компенсаційних коштів склалося по місту Ромни. Фактичні збитки від перевезення пасажирів пільгових категорій в поїздах приміського сполучення за 9 місяців 2011 року склали 341,9 тис. грн. При цьому профінансовано з державного бюджету 56,8 тис. грн. Таким чином, сума недоотриманих залізницею коштів за нинішній рік по місту Ромни становитиме більше 300 тис. грн.

На жаль, недостатня діяльність місцевих органів влади та депутатів усіх рівнів стосовно питань виплати компенсаційних коштів негативно впливає на соціально незахищені версти населення.

За таких умов залізниця найближчим часом буде вимушена відміняти зупинки приміських поїздів та навіть цілі маршрути, щоб заощадити кошти на ремонт рухомого складу для забезпечення безпеки руху.

Ольга ДЯЧЕНКО,

начальник Полтавської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Тріо
Тріо