Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Звіт прийняли, тарифи затвердили
Звіт прийняли, тарифи затвердили
Вісті Роменщини
Субота, 05 листопада 2011, 21:42      Ромни, Сумська область

На черговому засіданні виконкому, яке провів міський голова Микола Калашник, розглянуто хід виконання програми соціально-економічного розвитку та бюджету Ромен за дев’ять місяців 2011 року (детальніше - в цьому ж номері). Звітували аступник місь­кого голови Олександр Яковенко та заступник начальника фінансового управління Тетяна Ярошенко.

Звіти затвердили з врахуванням зауважень і побажань чле­нів виконкому. Зокрема, про необхідність активізувати роботу з виявлення й інвентаризації земельних ділянок, що використовуються без належного оформ­­лення документів, більше уваги приділяти аналізу причин припинення діяльності приватних під­приємців та ін. Як зазначив, підбиваючи підсумки, Микола Калашник, певні зрушення на краще є. І для того, щоб вони були відчутні­шими, необхідна співпраця всієї громади. Про що, на жаль, говорити зарано, адже на роз­гляд такого важливого для Ромен питання, як виконання запланованого в усіх сферах життєдіяльності за дев’ять місяців цього року, чомусь не з’явилися дев’ять керівників підприємств із чотирнадцяти, при­славши замість себе представників.

Також на засіданні виконкому прийняли затверджені Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг України нові тарифи на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води бюджетним установам та категорії „інші споживачі”, що надаються КП „Ромникомунтепло” РМР”, встановили нові тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах (відповідні рішення опубліковані у попередньому номері міськра­йонки).

Розглянуто й інші питання.

Северин НАДОЛЬКО
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop63
konotop63