Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Кадри, харчування, аварійка
Кадри, харчування, аварійка
Вісті Роменщини
Субота, 05 листопада 2011, 21:40      Ромни, Сумська область

Саме кадрове питання - про звільнення з посади за­ступника міського голови Андрія Жарого - виявилося най­більш дискусійним серед внесених на розгляд депутатів на п'ятнадцятій сесії міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Микола Калашник.

Хоча питання попередньо розглядалося на консультаційно-узгоджувальній раді, досягти спільної думки так і не вдалося. Після бурхливого і переповненого емо­ціями обговорення, виступів міжрайонного прокурора Олек­сія Винника і Андрія Жарого під час поіменного голосування частина народних обранців була за звільнення, час­тина - проти, дехто утримався. В результаті для прийняття рішення не вистачило голосів, як і минулого разу.

Виявилася "врожайною" сесія і на депутатські запити.

Так, Валентина Судьїна підняла питання забезпечення гарячим харчуванням учнів 1-4 класів у школах і вихованців дошкільних навчальних закладів. Адже ще на початку року було зрозуміло, що передбачених для цього у бюджеті кош­тів явно недостатньо. Ни­ні, незважаючи на вжиті заощаджувальні заходи, проблема постала "на повний зріст" і потребує негайного вирішення.  Як повідомив заступник міського голови Олександр Яковенко, відповідні звернення направлені в область і Київ ще місяць тому. Заступник голови облдержадміністрації Віктор Чернявський обіцяв, що питання буде вирішене.

Зоя Солярик наголосила на необхідності продовження часу курсування автобусів на міських маршрутах до 22.00 год. А Валентина Судьїна - про відновлення руху автобуса за маршрутом № 8 о 6.00 год.

Юрій Наливайко зосередив увагу присутніх на скрутному економічному становищі аварійної служби, що утримується КП "Житло-експлуатація". Без підтримки вона просто припинить існування.

Ці та інші запити направлені на вивчення профільним заступникам міського голови.

Традиційно розглянули земельні питання, внесли зміни до ряду програм.

Павло КЛЮЧНИК
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел