Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Вода зникає вночі
Вода зникає вночі
Вісті Роменщини
Понеділок, 31 жовтня 2011, 22:50      Ромни, Сумська область

Вода зникає вночіМало хто відкриває водопровідний кран з 1.00 до 4.00 год. Але роменці, яким довелося це робити протягом останніх двох тижнів, пересвідчилися, що в цей час із крана не вицідити й краплі. Причини такого неподобства розкрив телефоном керівник ДП "Сток-сервіс" ПП "Еліпс" Віктор КОРЧАКА

 

- Вийшли з ладу три з чотирьох глибинних насосів, що подають воду в місто. Не ви­стачало потужності для вчасного наповнення резервуару чистої води. Саме тому довелося обмежити водопостачання вночі.

Питання розглядалося 26 жовтня на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням секретаря міської ради М.С. Цецюра. Вирішено подати на розгляд сесії міської ради пропозицію про виділення 31600 грн. для придбання нового обладнання, - поінформував він.

Як стало відомо, два нових насоси вже встановлено на договірних засадах. Найближча сесія міської ради - 28 жовтня. У разі виділення необхідних коштів уже наступного дня, запевняють комунальники, можна повернутися до звичного режиму водопостачання.

Дізнався

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юні художниці
Юні художниці