Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Як вивозитимуть сміття
Як вивозитимуть сміття
Вісті Роменщини
Понеділок, 31 жовтня 2011, 22:49      Ромни, Сумська область
На нараді з головами квартальних комітетів, яку провели секретар міської ради Микола Цецюр та заступник місь­кого голови Олена Проценко, обговорили низку питань. 

Зокрема, мова йшла про налагодження процесу вивезення побутових відходів із приватного сектора. Варто зазначити, що „бородату” проблему намагалися вирішити не одне десятиліття, але, як мовиться, „з перемінними успіхами”. Чи вдасться цього разу владі, надавачеві послуги і громаді спільними зусиллями зменшити кількість сміття в ярах, лісопосадках і заплавах річок – покаже час. Учасники зібрання дійшли спільної згоди, що навести лад у даному питанні потрібно, і першим кроком має стати укладання договорів.

Керівник новоствореного підприємства „ПМК-Ресурс” Сергій Роменський окреслив найближчі й більш віддалені перспективи: спочатку відходи планується збирати автомобілем, що курсуватиме вулицями, а з часом будуть обладнані контейнерні майданчики, як біля багатоповерхівок. Він звернувся до голів квар­таль­них комітетів із проханням посприяти в процесі налагодження договірних відносин, а також визначитися з мешканцями із графіком збирання сміття. Загалом вони бу­ли не проти, але за обов’язкової участі представників під­приємства. Не зайвою стане присутність правоохоронців, працівників санепідемстанції, депутатів, бо, на жаль, турбота про чистоту довкілля не завжди знаходить розуміння. Безумовно, питання не вирі­шить­ся одним днем. Десь процес піде швидше, десь повіль­ніше. А несвідомих громадян доведеться „стимулювати” штра­фами за забруднення довкілля.

Представник управління праці та соціального захисту населення виконкому Світлана Тарасова ознайомила присутніх із нововведеннями в оформленні субсидій.

Голів квартальних комітетів запросили до співпраці з під­готовки та проведення всеукраїнського перепису населення, запланованого, згідно з ука­зом Президента, на наступний рік.

З 1 по 15 листопада очільник Ромен Микола Калашник, як і обіцяв під час виборчої кампанії, звітуватиме про зроб­лене за рік на посаді місь­кого голови. У зустрічах з мешканцями кварталів також візь­муть участь депутати-мажоритарники, обрані у відповідних округах.

Графік зустрічей з громадою розміщено в цьому ж номері міськрайонки.

Павло КЛЮЧНИК
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

4
4