Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Є інвестиції, є і віддача
Є інвестиції, є і віддача
Вісті Роменщини
Середа, 26 жовтня 2011, 20:17      Ромни, Сумська область
Щоб розвивалося виробництво, потрібно його модер­ні­зовувати, закуповувати нові машини та устаткування, тобто вкладати кошти. Промисло­вими підприємствами ра­йону в основні виробничі фонди за 9 місяців 2011 року інвестовано 7,4 млн. грн., що на 3,6 млн. грн. більше проти відповідного періоду минуло року. Це, безперечно, сприяло збіль­шенню випуску продук­ції.

У філії “Роменський молочний комбінат ПП “Рось” виробили 3549 тонн сухого моло­ка, що на 1170 тонн більше, ніж торік. І на наступний рік планують модернізувати ос­нов­ні засоби. Зокрема, встановити нову технологічну лінію. Загалом інвестиції у виробництво на підприємстві складуть 1 млн. 750 тис. грн.

Розширює потужності знане в Україні підприємство ЗАТ “Слобожанська будівельна кераміка”, яке закупило нове обладнання та модернізувало лі­нію з виробництва цегли. Це відразу дало результати. За 9 місяців нинішнього року випущено 33 мільйони штук цегли - на 3,5 мільйона штук біль­ше, ніж за цей період торік. У 2012 році на підприємстві планується вкласти в оновлення тех­нологічних процесів 17 млн. грн. Ставиться завдання, щоб більшість процесів виконували автомати-роботи.

Кому вдалося хоч раз скуш­­­тувати звичайні повсякденні буханці з Андріяшівського хлібозаводу, той щодня купуватиме цей продукт. Хліб смачний, без добавок, довго не черствіє. Якість виробів покращилася тому, що на підпри­єм­стві встановлено нову піч. Зросли й обсяги виробництва. За 9 місяців до торговельної мережі надійшли 352 тонни хлібобулочних виробів. Плюс проти попереднього ро­ку становить 6,2 тонни.

Розширюють та урізнома­ніт­­нюють асортимент товарів у Роменській виправній колонії № 56. Щоб вони були конкурентними на ринку, адміністрація підприємства працює над їх здешевленням, оновлює виробничі процеси. Придбано деревообробний верстат, три газозварювальні апарати, від­ремонтовано автомо­біль та ін. Відтак збільшилося виробництво товарів широкого вжит­ку на 630 тис. грн. У 2012 році планується інвестувати у виробництво 239 тис. грн.

Довгий час допускало від­ставання ДП “Роменський “Агролісгосп”. З приходом нового керівництва стан справ покращився. Сьогодні немає бор­гів із заробітної плати, вчасно сплачуються податки. Запустили в роботу цех із переробки деревини, працює чотири пилорами. Щодня переробляється 12-15 куб. м сировини, розширюється асортимент товарів широкого вжитку. Придбали новий автомо­біль для перевезення лісу, від­ремонтовано ад­міністративний будинок. На 2012 рік планується обладнати сушильну камеру, розширити розсадник та ін., на що буде використано 100 тис. грн.

А вже наступ­ного року планується інвестувати в промислові підприємства району 25,7 млн. грн. Це, безперечно, позитивно позначиться на їх роботі, сприятиме покращенню виробничо-побутових умов працюючих, зростанню заробітної плати, стабільній роботі трудових колективів.

Олена ГРЕБЕНЮК,

начальник управління економіки

райдержадміністрації.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop15
konotop15