Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Опалення, договори, «аварійка»
Опалення, договори, «аварійка»
Вісті Роменщини
Середа, 26 жовтня 2011, 20:14      Ромни, Сумська область

На нараді міського голови Миколи Калашника з керівниками підприємств і організа­цій, що працюють у комуналь­ній сфері, в першу чергу мова зайшла про стан обігріву помешкань роменців.

Традиційно для початку опалювального сезону найбільше надходить скарг на наявність повітря у внут­рішньобудинкових тепломережах. Викликає занепоко­єн­ня й стан теплотрас. На наступний рік необхідно передбачити їх часткову заміну на найпроблемніших ділянках.

Також наголошувалося на необхідності активізації роботи щодо укладання договорів на вивезення побутових від­ходів. Поки що процес відбувається дуже повільно, хоча керівники „ЖЕКів” заявили про готовність посприяти в цьому питанні. В свою чергу представник ТОВ „ПМК-Ресурс” звернувся з проханням допомогти в оформленні таких угод з підприємствами, органі­заціями та бюджетними установами.

Директор КП „Житло-Експлуатація” Юрій Наливайко підняв питання подальшого існування аварійної служби. Через відсутність коштів на її утримання постало питання руба: потрібна чи ні міс­ту „аварійка”? Дано доручення місь­кого голови профіль­ним за­ступникам вишукати шля­хи фінансування аварійної служби.

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop13
konotop13