Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

На зупинках…
Вісті Роменщини
Середа, 26 жовтня 2011, 20:05      Ромни, Сумська область

Колись у роменців була можливість побачити своє місто з висоти пташиного польоту. У мікрорайоні Засулля діяв аеродром, де у вихідні сміливців катали на АН-2. З неба бульвари, вулиці, площі та будівлі виглядали неповторними. Здається, що й нині з висоти посад і службових крісел Ромни виглядають прекрасними. Невже керівники комунальних структур та їх підлеглі не ходять містом пішки, особливо віддаленими мікрорайонами?

Я прожив у Ромнах 50 років, у 1981 році переїхав до Запоріжжя. Але щороку приїжджаю на малу батьківщину відвідати родичів, помилуватися роменськими каштанами та новобудовами. Місто з кожним роком гарнішає. Але… Є одна велика проблема. Всі приємні враження псує вигляд автобусних зупинок. Гуляючи містом, мені запала в очі неохайність деяких з них. Біля школи № 10, “Нового ринку” напроти коледжу СНАУ, “Старого міста”, МРЕВ, а також “Привокзальна”, “Прокуратура” та ін. Покрівлі та стінки розбиті, пластик відірвано, навколо купи сміття, для якого немає урн, майданчики не заасфальтовані, калюжі збираються прямо під ногами людей, лавки брудні, а ті частини конструкції, що вціліли, чимось вимазані та обклеєні папірцями, з яких сонце й дощ давно змили написи.

Уже вранці, відправляючись на роботу з таких зупинок, у пасажирів псується настрій. А попереду ще цілий робочий день. Внаслідок знижуються продуктивність праці, якість роботи, з’являється напруга в колективі. Ввечері все повторюється у зворотному порядку, поганий настрій мешканці вже несуть додому. У Запоріжжі такого немає. Не вірите, то приїздіть і побачите власними очима. До ранку всі зупинки прибрані. Вдень служба обслуговування об’їздить їх для огляду.

Головне управління міського господарства має забезпечити належний санітарний та естетичний стан зупинок або закріпити їх за підприємствами та контролювати виконання відповідних робіт. Скажете: “Запоріжжя – обласний центр, а Ромни – глибинка”. Дозвольте нагадати, що наше місто з 1110-річною історією має право називається маленьким Києвом. Тільки це треба постійно підтверджувати, як і лозунг “Ромни – місто для людини”.

Олександр Прибутченко.

м. Запоріжжя.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop18
konotop18