Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Вдячні землякові
Вдячні землякові
Вісті Роменщини
П'ятниця, 21 жовтня 2011, 07:53      Ромни, Сумська область

Серед тих людей, які дбають не тільки про власне благополуччя, а й про інтереси держави, району, рідного села, і наш односелець, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради, учасник бойових дій В.В. Ремінець.

Він народився та виріс серед розкішної рогинської природи. Закінчив сільську школу, потім технікум, інститут, академію. Протягом останніх років працює на керівних посадах регіону. Не приховаєш, що дехто з можновладців, піднявшись нагору кар’єрними сходами, не помічає тих, завдяки кому це вдалося зробити, зверхньо ставиться до земляків. Василь Васильович не з тих, кого Шевченко назвав “землячками з чорнильною душею”. Проста, чесна, порядна людина, він ніколи не пройде мимо, не привітавшись і не розпитавши про справи. А цікавить його все. Рогинчани поважають свого депутата, часто звертаються по допомогу чи за порадою. Звичайно, не завжди вдається зарадити проблемі людини, але добре слово, велике бажання йти назустріч кожному вже багато значать.

Василь Ремінець у першу чергу звертає увагу на потреби села, завжди знаходить вихід зі складних ситуацій. Це ініціативна особистість. А де ініціатива – там і успіх. Завдяки його увазі забезпечуються потреби школи, дитсадка, сільської бібліотеки, медпункту. Вирішено питання водопостачання та газифікації, ремонту доріг. Його підтримка відчувається в усіх сферах життя села. З великою повагою і турботою наш земляк ставиться до ветеранів, людей похилого віку. На рахунку цього енергійного, завзятого керівника багато хороших справ.

Протягом останніх років стали традиційними зустрічі керівництва району з сільськими громадами. Не забарилися й результати: там газ проведено, там запрацювала водона­пірна башта, в іншому селі новенький автобус підвозить діток до школи: люди відчувають цю турботу й починають довіряти владі. Ми, рогинчани, теж дякуємо керівному апарату райдержадміністрації, який очолює В.П. Сєрік, і, зокрема, нашому депутату В.В. Ремінцю за небайдуже ставлення до проблем села та їх вирішення. Розуміємо, що це дається нелегко.

Щиро вітаємо Василя Васильовича з ювілеєм. Бажаємо міцного здоров’я, поваги від людей, успіхів у добрих справах, сімейного затишку, довгих років плідної праці.

Віталій ЛЯХ,

Наталія РОМАЩЕНКО,

Ольга ЧЕРЕВИШНА,

Ігор ГЛАЗЬКО,

Ганна КАНДИБА,

Валентина СТУС,

Інна МОСКОВЕЦЬ,

Ніна АЛЬБІТ,

Геннадій БОБРО,

Таїсія ОХРІМЕНКО

та інші
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9
9