Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Зарплата, виховання, дисципліна
Зарплата, виховання, дисципліна
Вісті Роменщини
П'ятниця, 21 жовтня 2011, 07:49      Ромни, Сумська область

Про забезпечення вчасної виплати зарплати на підприємствах, в установах і організаціях Ромен йшлося на апаратній нараді, яку провів секретар міської ради Микола Цецюр. Доповідав заступник міського голови Олександр Яковенко.

Так, станом на 1 жовтня не виплатили заробленого працівникам лише два підприємства-банкрути – „ДБУ-29” і ВАТ „Роменський завод АТС” на загальну суму 405 тисяч гривень. Погасити заборгова­ність мають до 1 січня 2012 року. Питання залишено на контролі й буде знову внесене на розгляд на початку грудня.

Інформуючи про організацію військо-патріотичного виховання молодого покоління, заступник міського голови Володимир Дудко відзначив активну діяль­ність у цій сфері педагогічних колективів, ор­ганізацій ветеранів і воїнів-афганців, від­ділу у справах сім’ї і молоді та інших. І якщо, умовно кажучи, духовна складова питання знаходиться на належному рівні, то матеріальне забезпечення кабінетів до­призовної підготовки в школах бажає кращого: приладдя та обладнання вивезли, як говорили, для заміни на нове, а от обі­цяного сучасного так і не отримали. Тож початкові премудрості військової служби доводиться пояснювати „на пальцях”.

Заступник міського голови Олена Проценко зосередила увагу присутніх на необхідності дотримання виконавської дисципліни.

Керівники управлінь, служб і організацій проінформували про стан справ в очолюваних структурах. Найактуальніші нині питання: підготовка до зими й благоустрій. Міський голова вже підписав розпорядження про початок опалювального сезону 15 жовтня, а в навчальних і медичних закладах на п’ять днів раніше. Також було оголошено про проведення загальноміської толоки.

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

13
13