Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Юні майстри етюдів
Юні майстри етюдів
Вісті Роменщини
Середа, 12 жовтня 2011, 16:33      Ромни, Сумська область
Вихованці художньої студії “Ромен-цвіт” міського центру позашкільної освіти постійно здобувають призові місця на обласних конкурсах. Є чим похвалитися й нині.

Юні живописці вже кілька років поспіль посідають вищі сходинки на регіональних пленерах, які, зокрема, проходили в Пустовійтівці, містах Суми, Путивль і нещодавно – в Тростян­ці. Саме там серед близько вісімдесяти учасників Олександр Кільчевський і Анастасія Богуславець здобули треті місця, працюючи над темою “Архітектурний пейзаж”. Сашко вподобав будівлю місцевого музею, Настя – архітектурну пам’ятку міста “Круглий двір”. Хлопець також переміг минулого навчального року на пленері юних художників Сумщини. Високо оцінюють на подібних мистецьких заходах і талант Юлії Вовненко.

– Техніку малювання може опанувати кожен, – ділиться досвідом керівник гуртка, якому у 2008 році присвоєно звання “зразковий колектив”, методист Л.Г. Рудик. – Але таланти виявляються рідко…

Більшість людей жалкує, що не має навіть початкових художніх навичок, особливо коли милується неперевершеним заходом сонця з роменських пагорбів. Проте близько п’ятдесяти вихованців студії можуть відтворити на полотні цю красу й ніколи про це не пошкодують.

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел