Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Методом народної будови
Методом народної будови
Вісті Роменщини
Середа, 12 жовтня 2011, 16:29      Ромни, Сумська область

Лікувальні заклади завжди відзначаються чистотою, акуратністю. Не можна сказати, що не відповідав санітарним нормам фельдшерсько-аку­шер­ський пункт у с. Борозенка, але прибирати старе приміщення, приймати в ньому хворих медичним працівникам було незручно.

Та й знаходилася споруда у дворі ферми, навколо якої височіла бетонна огорожа. Виникла потреба в новій будівлі. А тут, як мовиться, на ловця і звір біжить. У центрі села пустувало приміщення старого магазину. Депутати, актив села вирішили обладнати його під фельдшерський пункт. Назустріч пішли спонсори - директор ЗАТ "СБК" В.І. Марюха, керівник СП "Хлібороб" В.Т. Юраков, фермер П.В. Яровенко, директор ПП "Виробнича фірма "Будрезерв" М.Ю. Башта.

Приміщення від­ремон­тува­ли, провели оздоблювальні роботи. Тож вже нині медичний заклад може прий­мати пацієнтів.

- У таких умовах хочеться працювати ще краще, - говорить фельдшер Людмила Литвинко. - Хоч село і приміське (нараховує 280 жителів), але хво­рі не поспішають до міської лікарні, а звертаються в медпункт. У визначені дні проводить прийом лікар-терапевт, плануємо запросити і стоматолога.

Відкриваючи медичний за­клад, голова Роменської РДА В.П. Сєрік сказав:

- Люди виявили бажання мати добротний медпункт. сіль­­ський голова О.М. Шеремет, депутати при­слухалися до виборців, відгукнулися на прохання керівники підприємств, які господарюють на плавини­щен­­ській землі - і борозенці отри­­­­м­а­ли чудовий подарунок. Отож, за бажання, все можна зробити.

Микола ГНАТЕНКО
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг