Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини з днем народження, альма-матер!
з днем народження, альма-матер!
Вісті Роменщини
П'ятниця, 07 жовтня 2011, 07:51      Ромни, Сумська область
У жовтні 2011 року Роменському коледжу Сумського національного аграрного університету виповнюється 90 роківУ жовтні 2011 року Роменському коледжу Сумського національного аграрного університету виповнюється 90 років. Поважний вік! Вік зрілості, досвіду та перспектив.

Гордість навчального закладу - наші випускники. В кожному господарстві району та на підприємствах області, в різних куточках України трудяться колишні наші учні. Багато з них посідають керівні посади в державних установах та успішно очолюють аграрний, промисловий бізнес.

Славна історія коледжу складається з доль десятків людей, які вкладали душу в свою роботу. Насамперед - це віддані своїй справі директори, які в різні роки очолювали навчальний заклад, багато зробили для його становлення, процвітання. Коледж став одним із кращих в Україні.

90 років - це життя кон­крет­них людей, їх творча ді­яль­ність, перемоги, ініціативи, досягнення. Великий внесок у розвиток інтелектуального фон­ду, створення іміджу закладу в різні часи внесли талановиті педагоги.

Сьогодні Роменський коледж СНАУ - сучасний, розвинутий, відмінно оснащений навчальний заклад. За роки свого існування тут сформовано якісну та сучасну матеріально-технічну базу, що сприяє високому рівню підготовки студентів, які в майбутньому стануть справжніми про­фе­сі­оналами своєї справи. Ство­рені всі умови для жит­тя, успішного навчання, активної творчої діяльності.

Високий рівень підготовки фахівців забезпечують викладачі. Відмінні риси кожного з них - професіоналізм, компетентність, бажання вдосконалюватися самому й вдосконалювати свій рідний навчальний заклад. Творчий підхід до праці характеризує роботу кожного члена колективу. Підготовка висококваліфікованого фахівця передбачає не тільки наявність теоретичних знань та практичних умінь, а й формування активності, здорового способу життя, патріотизму. Бути випускником коле­джу - значить, мати якісну професійну підготовку, певний творчий потенціал, яскраво виражену професійну спрямованість. Прикладом є сам колектив закладу, в якому трудяться на різних посадах більше двадцяти його випускників.

Ми пишаємося своїм минулим, впевнено дивимося в майбутнє, для цього активно працюємо в сьогоденні. Наші студенти - наша гордість. Це вони представляють обличчя коледжу на рівні міста, району, області, держави.

З днем народження, альма-матер! Усім викладачам, спів­робітникам і студентам коле­джу бажаю творчих злетів, енер­гії та оптимізму, здійснення найсміливіших планів, ус­піхів у всіх починаннях, здоров'я і теплоти людського спіл­кування!

Олександр Кисіль,

директор Роменського коледжу СНАУ, випускник технікуму 1978 р.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

11
11