Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Інвестиції в інфраструктуру
Інвестиції в інфраструктуру
Вісті Роменщини
Середа, 27 липня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

У залі засідань міськвиконкому відбувся „круглий стіл” за участю представників міської влади, керівників служб та установ Ромен. Було обговорено проект регуляторного акта „Про затвердження нормативів та порядку визначення розміру залучення коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста”, впровадження якого сприятиме додатковим надходженням коштів до міського бюджету, забезпечить рівні, чітко визначені умови для різних категорій суб’єктів господарювання.

Заступник міського голови з питань міського господарства, земельних відносин, транспорту та зв’язку А.Г. Жарий проінформував присутніх про розмір пайової участі у розвитку інфраструктури. Згідно із законодавством, ця цифра не може перевищувати 10% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта для нежитлових будівель і споруд та 4% – для житлових будинків. На сьогодні за міськими радами закріплюється право корегування цих показників на місцевому рівні, але вони мають становити не менше 2% для нежитлових будівель і 1% – для житлової забудови.

Депутат міської ради Я.І. Зубан наголосив на необхідності внесення в проект пункту, що дозволить повністю контролювати виконання договірних зобов’язань і надхо­дження коштів від забудовника.

Інженерно-транспортна та соціальна інфраструктури – вагомі чинники, що впливають на формування регіональних комплексів різних рівнів. Тому нині важливим завданням є підвищення їх ефективності, зокрема, за рахунок раціонального розміщення споруд у межах адміністративно-територіальної одиниці. Тож, як зауважив А.Г. Жарий, головне – перевірка об’єктів забудови по факту, що  унеможливить виникнення проблем у системі будівництва.

Підсумком „круглого столу” стала пропозиція внести на сесію міської ради проект регуляторного акта, згідно з яким розмір пайової участі в розвитку інфра­структури м. Ромни становитиме 4% загальної кошторисної вартості будівництва об’­єкта для нежитлових будівель та споруд і 2% – для житлових будинків.

Тетяна ЗАВОРОТЬКО,

студентка СумДУ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

071
071