Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Ходить літо білим світом
Ходить літо білим світом
Вісті Роменщини
Четвер, 21 липня 2011, 13:46      Ромни, Сумська область

Канікули, літо, сонце. Чудова пора для відпочинку. Діти із задоволенням відвідують оздоровчі майданчики, цікаві куточки краю. У  Роменській цент­раль­ній районній бібліотеці про­йшла низка цікавих заходів з організації дозвілля користува­чів-дітей. Частими гостями біб­ліотеки стали учні Овлашівської ЗОШ. 

 Школярі 1-4-х класів побували на годині застереження „На всі випадки життя корисні поради від А до Я”,  де дізналися про правильне поводження на воді, вдома без батьків, у лісі. А школярі 5-8 класів  завітали на подорож у країну домашніх тварин „На гостину до Кота Тимофійовича та Пса Барбосовича”.

Для учнів 8-х класів Роменської ЗОШ № 5 проведено правознавчу годину „Права дітей в Україні”, на якій виступила заступник начальника міськрайонного управління юстиції О.С. Лежанко. Також учні могли ознайомитися з книжковою виставкою „Ми і закон”.

Вихованці Довгополівської ЗОШ побували на літературній регаті „Юні читайлики” та взяли участь у різних казкових конкурсах, мандруючи на уявних кораблях.

Інтелектуальну гру „Розумники та розумниці” відвідали юні роменці з пришкільного табору „Журавлик” (Роменська ЗОШ № 5).

Літературним диліжансом по­мандрували молодші школярі  ЗОШ № 10 українськими народними казками „В гості до казок”. У бібліотеці всі бажаючі маленькі користувачі  можуть перевірити свої знання, ознайомившись із виставкою-чайнвордом „Слідами давніх греків” та спробувавши відповісти на поставлені запитання. Також  створено тематичну полицю „Цікаві таємниці в книжковій скарбниці”, виставку-калейдоскоп  „Сонячне намисто літа”.

Цікаво пройшли заходи і в бібліотеках району. Конкурси малюнків „Літо, літечко при­йшло” (Ведмежівська сільська бібліотека-філія), „Улюблені куточки нашого краю” (Пустовій­тівська), „Ми діти твої, Україно” (Анастасівська), конкурс юних казкарів „Казки в колисках виростають” (Перехрестівська), літературно-музичні свята „Ща­с­лива країна дитинства”  (Великобубнівська),  „Хай сонцю і квітам всміхаються діти” (Кор­жівська), „Яскраві барви дитинства” (Перекопівська), „Свято радості й надії” (Перехрестівська), гра-розвага „У день дитинства в селах і містах розлийся, пісне, на вустах” (Бобрицька), подорож до бібліотечного міс­течка „В царство книг” (Андріяшівська), подорож у книжкове царство „Книги – мої друзі” (Довгополівська) та ін.

Наталія ТКАЧЕНКО,

методист по роботі з дітьми Роменської РЦБС.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop64
konotop64