Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Економно й раціонально
Економно й раціонально
Вісті Роменщини
Четвер, 21 липня 2011, 12:56      Ромни, Сумська область

На апаратній нараді, яку про­вів міський голова Микола Калашник, розглянуто роботу управлінь, від­ділів, підприємств і установ щодо зростання надхо­джень до міського бюджету, економного та раціонального використання коштів у нинішньому році, а також хід виконання розпорядження місь­кого голови „Про відзначення в м. Ромни Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років”.

Заступник міського голови Олександр Яковенко зазначив, що у першому півріччі 2011 року загалом вдалося досягти бажаних показників у фінансовому плані, а заходи з ощадливого використання коштів сприяли під­тримці стабільної ситуації Ромнах. Доповідач навів приклади, що підтверджують сприятливі тенденції міського життя. Зокрема, у січні-червні створено 498 робочих місць, що становить 58,6% річного завдання, здійснено 25 рейдів та обстежено 119 об’єктів підприємницької діяльності. Також передбачено встановлення пральних машин у ЦРЛ, що зекономить 103 тис. грн. із бюджету за постачання гарячої води.

– Розпорядники бюджетних кош­тів і надалі повинні докладати максимум зусиль для недопущення перевитрат фінансів і перевищення лімітів на енергоносії, – підкреслив він. Питання залишено на контролі.

З другого питання порядку денного слово мав заступник міського голови Володимир Дудко. Він наголосив на важливості заходів щодо вшанування пам’яті жертв війни. Адже щорічний мітинг-реквієм біля пам’­ятника на вулиці Горького, хвилина мов­­­чання, панахиди є виявом не тільки всенародної скорботи, а й щирої вдячності за мирне сьогодення.

Традиційно заслухано інформації начальників управлінь, керівників підпри­ємств про стан справ у різних сферах життя Ромен. Начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга зосередив ува­гу присутніх на необхідності покосити трави на газонах, у скверах.

Підбиваючи підсумки наради, Микола Калашник зауважив, що для успішного вирішення питань фінансового плану, які постійно виникають у процесі роботи, потрібно докладати максимум зусиль, аби уникнути помилок, що зазвичай виникають від неправильної та необ’єктивної оцінки ситуації.

Тетяна ЗАВОРОТЬКО,

студентка СумДУ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг