Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

ОФІЦІЙНО
Вісті Роменщини
Субота, 09 липня 2011, 20:47      Ромни, Сумська область
Про встановлення ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності  

Рішення десятої сесії Роменської міської ради шостого скликання від 24.06.2011 р.

Відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 7, 10, 12, 267 Податкового кодексу України, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” міська рада вирішила:

1. Встановити ставки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності в таких розмірах мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня календарного року:

1.1. Провадження торговельної діяльності (крім торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом) та діяльності з надання платних послуг – 0,2 розміру мінімальної заробітної плати за місяць, незалежно від місця знаходження об’­єкта.

1.2. Провадження торговельної діяльності нафто­продуктами, скрапленим та стиснутим газом на стаці­онарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах – 0,4 розміру мінімальної заробітної плати за місяць, незалежно від місця знаходження об’єкта.

1.3. Здійснення торгівлі валютними цінностями – 1,2 розміру мінімальної заробітної плати за місяць.

1.4.  Здійснення діяльності у сфері розваг (крім суб’єктів господарювання, які провадять комп’ютерні та відеоігри) за квартал:

- для використання грального автомата (грального автомата «кран-машина», грального автомата, на якому проводяться дитячі ігри, іншого грального автомата, призначеного для проведення платних розважальних ігор) - розмір мінімальної заробітної плати;

- для використання гральних жолобів (доріжок) кегельбану, боулінгу, що вводяться в дію за допомогою жетона, монети або без них, - розмір мінімальної заробітної плати, збільшений у 2 рази, за кожний гральний жолоб (доріжку);

- для використання столів для більярду, що вводяться в дію за допомогою жетона, монети або без них, крім столів для більярду, що використовуються для спортивних аматорських змагань, - розмір мінімальної заробітної плати за кожний стіл для більярду;

- для проведення інших оплатних розважальних ігор - розмір мінімальної заробітної плати за кожне окреме гральне місце.

1.5. Провадження торговельної діяльності з при­дбанням пільгового торгового патенту - 0,05 розміру мінімальної заробітної плати щорічно.

1.6. Провадження торговельної діяльності з при­дбанням короткотермінового торгового патенту - 0,02 розміру мінімальної заробітної плати за один день.

2. Затвердити Положення про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності згідно з додатком (З текстом Положення можна ознайомитись на офіційному сайті міста www.romny.osp-ua.info в рубриці "Регуляторна політика" розділу "Економіка міста").

3. Дане рішення набирає чинності з 1 січня 2012 року.

4. Встановити, що рішення четвертої сесії міської ради шостого скликання від 31.01.2011 р. “Про встановлення ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності” втрачає чинність з 1 січня 2012 року.

Міський голова М.К. Калашник
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг