Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Обнова золотом сіяє
Обнова золотом сіяє
Вісті Роменщини
Середа, 06 липня 2011, 13:28      Ромни, Сумська область

Поступово риштовання реставраторів залишають куполи Вознесенської церкви, відкриваючи світові позолоту бань. Сумлінно несуть свій трудовий хрест майстри-бляхарі з Лебедина. 

Доречно зауважити, що все це дійство відбувається головним чином на пожертви благодійників, меценатів, прихожан дорослих і навіть дітей-школярів. Принагідно хочу оприлюднити прізвища тих, хто від душі, по-справжньому сприяє відбудові храму. В їх числі Олександр Лакиза, який пре­зен­тував метал-булат (листи) кольору золота на всі сім куполів церкви. А В'ячеслав Леонов, Василь Марюха, Армен Агаханян, Леонід Чаус - металеві листи синього кольору на покрівлю даху. О.М. Закусило, В.І. Мурай подарували по 20 кубометрів деревини (кругляк). Допомогли розпиляти її Г.П. Негреба, В.І. Козаченко з сином Олександром. Одним словом, створили базу для подальшого проведення ремонтних робіт будівлі. Свій внесок для церкви зробили Г.А. Свірсь­кий, П.М. Саган, подарувавши чотири хрести на куполи, храмову велику ікону Св. Возне­сіння, чотири ікони євангелістів на барабан купола та інші образи. Чималу грошову допомогу надали Є.В. Василенко, Д.Є. Кірюхін, О.А. Олексенко, Н.М. Хорошаєва, Г.А. Лісогор, І.О. Туник, В.В. Пос­тол та інші.

Невдовзі має бути видана книга з розповіддю про початок будівництва церкви, її долю та сучасність. На сторінках видання читач знайде прізвища та імена тих, хто брав і бере участь у її відродженні. Отже, Боже благословення хай завжди буде з вами.

Іван КАВЧАК,

настоятель Святовознесенської церкви,

митрофорний протоієрей, депутат міської ради.

 

P. S. Всі бажаючі мають змогу перерахувати пожертвування на відновлення храму на р/р 26008050191001, МФО 337535. ФВАТ КБ "Надра" Сумське РУ "Слобожанщина" у м. Ромни. Ідентифікаційний номер 23637958.

Вознесенська  громада.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим