Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Звернення депутатів Роменської міської ради до депутатів Сумської обласної ради
Звернення депутатів Роменської міської ради до депутатів Сумської обласної ради
Вісті Роменщини
Середа, 06 липня 2011, 13:19      Ромни, Сумська область

У нашій країні виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, визначається важливим аспектом державної політики.

Найбільш прийнятним для дитини-сироти є доброзичлива прийомна сім'я. Неперевершеним прикладом такої родини була і залишається в людській пам'яті інтернаціональна багатодітна сім'я Олександри Аврамівни Деревської (6.05.1902 - 25.06.1959 рр.). Ця дивовижна родина створювалася й існувала у найважчі та найскрут­ніші роки нашої історії.

З 1945 року сім'я Деревських жила в Ромнах.

Мати-героїня увійшла в історію України і всього світу неповторним подвигом, у довоєнні, важкі воєнні та повоєнні роки прийняла до своєї родини, усиновила та удочерила, виростила і виховала 48 дітей-сиріт.

її подвиг і сьогодні продовжує дивувати і захоплювати своєю самопожертвою, мужністю і материнською самовідданістю, возвеличує її як жінку, матір, громадянина.

Окрім прийомних сімей, в Україні створені дитячі будинки сімейного типу.

Для батьків багатодітних і прийомних сімей, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу приклад сім'ї Деревських має бути взірцем, а заснована державна нагорода - своєрідним дороговказом.

Звертаємось до вас, до обласного депутатського корпусу, з проханням порушити клопотання перед Верховною Радою України щодо внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" для вшанування материнського подвигу Деревської Олександри Аврамівни заснуванням нагороди - ордена Олександри Деревської.

Цим орденом можна було б відзначати тих людей чи установи, які багато зусиль віддають вихованню дітей-сиріт, створюють дитячі будинки сімейного типу, повертають дітей у коло сім'ї, дарують їм сімейне тепло і затишок.

Піднесене до рангу державної нагороди ім'я цієї легендарної жінки вічно служитиме спасінню сиріт і вихованню підростаючих поколінь.

Подвиг Олександри Деревської возвеличує місто Ромни, Сумщину і в цілому державу Україна.

Звернення прийнято на десятій сесії Роменської міської ради шостого скликання 24.06.2011 р.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Алея героїв
Алея героїв