Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Внесли низку змін
Внесли низку змін
Вісті Роменщини
Середа, 06 липня 2011, 13:18      Ромни, Сумська область

Десята сесія міської ради шостого скликання, яку провів секретар міської ради М.С. Цецюр, розпочалася з обговорення депутатських запитів.

Передусім Микола Сергійович ознайомив зі зверненням до депутатів Сумської обласної ради щодо заснування ордена О.А. Деревської, підготовленим за ініціативи нащадків матері-героїні. Народні обранці підтримали пропозицію одноголосно. У зверненні йдеться про порушення клопотання перед Верховною Радою щодо внесення змін до Закону України “Про державні нагороди України”.

Депутати розглянули земель­ні питання. Обмінявшись думками, внесли ряд змін до рішень міської ради, що стосувалися оренди комунального майна. Про­аналізували програми розвитку освіти на 2008-2011 роки та реформування закладів для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, наголосивши на їх недостатньому фі­нан­суванні. До проблеми повернуться під час внесення змін до бюджету.

У “різному” обговорили звернення громадян щодо благоустрою площі Гнідаша. Питання вирішили вивчити комісійно перед тим, як дати відповідь мешканцям, які також планували взяти участь в обговоренні й чекали у сусідній залі.

Начальник головного управ­ління міського господарства М.Г. Кочерга поінформував народних обранців про те, що у вересні має завершитися робота над проектом детального плану міста, який виконує спеціалізований інститут. Продовжуючи тему, Я.І. Зубан запропонував передбачити в міському бюджеті кошти для проведення космічної зйомки Ромен (120 тис. грн.), необхідної для складення сучасної карти.

І.О. Кавчак закликав до активної участі у формуванні нещодавно створеного загальноміського благодійного фонду.

Учасники засідання також торкнулися благоустрою прилеглої території будівельного маркету на вул. Дудіна, безпеки на дорогах, встановлення інформаційної афіші в центрі міста й санвузлів – у парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.

Марина МАЖАРА,

студентка СумДУ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

18
18