Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Не забувають…
Вісті Роменщини
Четвер, 26 травня 2011, 11:58      Ромни, Сумська область

У кожному трудовому колективі є свої, властиві лише йому традиції. В центрі поштового зв’язку (ЦПЗ № 3 м. Ромни), як мовиться, з сивої давнини пошановують ветеранів праці, пенсіонерів. 

На кавказький кшталт вважають їх “аксакалами”, тобто людьми мудрими, поміркованими, у яких є багатий життєвий досвід і є чому повчитися молодим. Отже, ця традиція роменських поштарів підхоплюється як естафета молодшим поколінням і втілюється в життя.

Свідченням цього є і вдячність пенсіонерки Ганни Кузьменко, яка мешкає в Ромні на вулиці Варчука, 20. Ганна Архипівна в своєму коротенькому листі до редакції просить подякувати всім працівникам, адміністрації та профкому ЦПЗ за те, “що не забувають і про нас, колишніх трударів. Щороку на професійні та інші свята, особливо в День Перемоги, відзначають подарунками, преміями. Одним словом, оточують увагою. Бажаю всім здоров’я, щасливого довголіття, миру і всього найкращого. Слава Богу, що не перевелися чуйні, доброзичливі керівники”.

Листа прокоментувала заступник начальника ЦПЗ № 3 в м. Ромни ще молода за віком людина Людмила Площик:

– То все правда, про що пише пенсіонерка. Їй сьогодні 92 роки. Ми постійно пильнуємо, щоб у доброму стані перебувало її помешкання. Торік, скажімо, обновили вхід до будинку – спорудили нові східці. А також листоноші щодня її відвідують, дбають, щоб вона була забезпечена всім необхідним для нормального проживання.

Людмила Анатоліївна назвала ще кількох людей похилого віку, ветера­нів поштового зв’язку, якими ЦПЗ постійно опікується.

Хотілося б, щоб добру справу роменських поштарів запровадили на кожному підприємстві, в установі, організації. На жаль, як не прикро, маємо протилежні факти.

Яків ПОЛОТНО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

17
17