Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Готуй тепломережі завчасно
Готуй тепломережі завчасно
Вісті Роменщини
Четвер, 26 травня 2011, 11:47      Ромни, Сумська область

На засіданні міськвиконкому розглянули хід під­готовки до осінньо-зимового періоду 2011-2012 років. Доповідач, начальник головного управління місь­кого господарства Михайло Кочерга, зокрема проаналізував недоліки ми­ну­лого року, на підставі яких і сплановано підготовчі заходи. 

Осінньо-зимовий період 2010-2011 років у цілому по міс­ту завершено задовільно. По­точні неполадки усувалися своєчасно, не допущено розморожень систем, за винятком незначних на вул. Пролетарської солідарності, 14.

Виконком не зміг надати фі­нансову допомогу житловим організаціям з ремонту м’яких покрівель. Діючого тарифу для цього недостатньо. Великими зусиллями вдалося провести роботи тільки вибірково. Загалом із 63 запланованих комплексних заходів виконано 52. Деякі з них проводилися, але в повному обсязі не виконані через недофінансування, відсут­ність цільових коштів: будівництво станції знезалізнення води, установка лічильників у закладах освіти та ін. Але робота в цих напрямках продовжується. Капітальний ремонт ліфтів розпочнеться 1 червня, зараз експертна комісія перевіряє кошторисні розрахунки.

Було виявлено багато недоліків передусім у житловому фонді, пов’язаних з експлуатацією мереж, теплоізоляцією труб, запірної арматури, вхід­них дверей, горищ тощо. Внаслідок надходили скарги на незадовільне опалення від мешканців будинків за адресами: вул. Пролетарської солідарності, 12А, Соборна, 24, Сумська, 1; на завищені показники лічильників теплової енергії – вул. Коржівська, 83, 115, Соборна, 13А, б-р Свободи, 2, вул. Маяковського, 88, Сумська, 1 та ін.

На підготовку житлового фонду потрібні значні кошти, джерело їх надходжень – оплата послуг, – наголосив Михайло Кочерга. Але підприємства з обслуговування житла не забезпечують їх належний збір, мають значну дебіторську заборгованість. У результаті близь­­ко 4 млн. грн. не освоєно на поточний ремонт, енерго­зберігаючі заходи, благоустрій дворів, облаштування дитячих та спортивних майданчиків то­що.

Теплопостачальні організа­ції мають значну заборгованість за використаний природний газ. Станом на 11.05. 2011 р. на­селення заборгувало КП “Ромнитеплосервіс” РМР 702,4 тис. грн., КП “Ромникомунтепло РМР” - 2164,6 тис. грн., бюджетні організації – 1146,2, тис. грн., інші – 86 тис. грн. Незважаючи на це, теплопостачальники власним коштом встановили 10 енергозберігаючих  котлів, отриманих за проектом TACIS.

Великою проблемою залишається незадовільний стан снігоприбиральної техніки.

У поточному році для впровадження заходів із підготовки до осінньо-зимового періоду планується залучити не тільки власні кошти житлово-комунальних підприємств, а й субвенції, співфінансування. Створено інвестиційні проекти. Керівникам усіх галузей міського господарства дано доручення, рекомендації. Прий­­­нято відповідне рішення. Стан його виконання розглянуть на засіданні виконкому міської ради у вересні. Про хід комплексних заходів доповідатимуть на апаратних нарадах.

Розглянуто також питання про підготовку закладів освіти до 2011-2012 навчального року та роботу в осінньо-зимовий період. За­ступник міського голови Володимир Дудко доповів, що всі заходи виконуються в повному обсязі.

прийнято відповідні рі­шен­ня й з інших питань. Серед них – про призначення перевізника на маршрут № 8Б. Він його обслуговував й раніше, і нині єдиний подав заявку на участь у конкурсі. Натомість автобус не відповідає вимогам, тому, за законодавством, договір, укладений на 5 років, можна розірвати через рік, якщо за цей час перевізник не придбає інший транспортний засіб.

Відповідним рішенням легалізовано Роменську міську громадську організацію «Сім’я Деревських».

Юрій ПРОКОПЕНКО
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Солодощі
Солодощі