Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини нова система управління водопостачанням
нова система управління водопостачанням
Вісті Роменщини
Четвер, 26 травня 2011, 11:46      Ромни, Сумська область

На четвертій сесії районної ради шостого скликання, яку провів голова райради Сергій Хоронько, заступник голови районної державної адміні­страції Віталій Карнаух проаналізував хід виконання програми забезпечення населення якісною питною водою на 2006-2020 роки.

Доповідач відзначив, що програма передбачає створення нової системи управління водопостачанням і водовідведенням, адже в галузі накопичилося багато проблем, які потребують термінового вирішення та значних фінансових вкладень. Особливе занепокоєння викликає незадовільний стан очисних споруд, які потребують реконструкції (села Плавинище, Біловод, Великі Бубни, Рогинці, Перехрестівка). З 14,6 км каналізаційних мереж 10 км перебувають в аварійному стані (Рогинці, Перехрестівка, Овлаші, Глинськ). Із 78 км водопроводу таких – 20 км. Питна вода в населених пунктах не відповідає вимогам держстандартів. Складні умови спонукають до вирішення питання щодо створення спеціалізованих організацій з експлуатації джерел централізованого і децентралізованого водопостачання, обстеження всіх свердловин і вжиття заходів для їх подальшого функціонування, тампонування недіючих для усунення небезпеки забруднення водних горизонтів. Саме це й рекомендували зробити сіль­ським радам депутати.

Покращенню галузі сприятиме швей­царсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, про який вже не раз згадувалося в засобах масової інформації. Сім громад подали заявки на участь у ньому. У червні відбудеться конкурсний відбір, за результатами якого чотири громади зможуть розраховувати на підтримку іноземних партнерів при будівництві водопроводів, – додав Віталій Карнаух.

Народні обранці затвердили звіт про виконання районного бюджету за перший квартал 2011 року. Доходи склали 1950099,59 грн., видатки – 18215164,96 грн.

Внесено зміни до районного бюджету, а також ряду програм: з підтримки малого під­приємництва, економічного та соціального розвитку, функціонування галузей культури, освіти та ін.

Затверджено програму ін­фор­матизації району на 2011-2012 роки. Її пріоритетними напрямками є технічне забезпечення органів влади інформаційними технологіями, необхідними для виконання управлінських функцій, забезпечення вільного доступу населення до телекомунікаційних послуг для розбудови інформаційного суспільства.

За схваленою програмою оз­доровлення та відпочинку дітей у 2011 році планується охопити різними видами оздоровлення 1840 школярів. 12 юних меш­канців району відпочинуть у міському таборі «Вогник», 20 – у пересувних таборах наметового типу. Програмою передбачено, що діти побувають у центрах «Молода гвардія», «Артек».

Депутат районної ради Михайло Шевченко звітував перед колегами про виконання рі­шень і доручень місцевого самоврядування, роботу в окрузі. Його доповідь доповнив голова РДА Віктор Сєрік, який від­значив вклад відомого господарника і громадського діяча в життєдіяльність регіону, а також запропонував усім депутатам звітувати перед громадами.

Денис МЯГКОВИЧ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop57
konotop57