Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Квітневий санбюлетень
Квітневий санбюлетень
Вісті Роменщини
Неділя, 22 травня 2011, 21:44      Ромни, Сумська область
Працівники Роменської райСЕС обстежили 268 об’єктів, 65 осередків інфекційних захворювань. На 69 об’єктах виявлено порушення санітарних норм і правил. Накладено штрафів на загальну суму 11612 грн. Тимчасово припинено експлуатацію 9 об’єктів. Забраковано 30,65 кг зіпсованих харчових продуктів на суму 846 грн. 

Санітарно-гігієнічною лабораторією виконано 689 дослі­джень у 357 зразках. Виявлено відхилення у 46 пробах колодязної води із сіл Біловод, Чеберяки, Ріпки, Заруддя, Мокіївка, Ярмолинці, де кількість нітратів перевищувала граничнодопустимі норми у 1,6-7,5 раза. За вмістом заліза і мутністю перевищено норми у водопроводах с. Кашпури – у 5,9, Андріяшів­ського хлібозаводу – у 15,9 раза. В пробі обіду з їдальні Ведме­жівської ЗОШ виявлено занижену калорійність. У 15 пробах повітря робочої зони відмічено відхилення за вмістом пилу (Біловодський комбінат хлібо­продуктів - у 1,5 раза), за вміс­том двоокису азоту, озону, марганцю, заліза (ТОВ «АФ «Біловоди» - в 1,5 раза).

Бактеріологічною лабораторією проведено 4173 дослідження у 2353 зразках. Із них 16 позитивних, у тому числі 10 зраз­ків питної води з громадських колодязів сіл Пустовійтівка, Андріяшівка, Біловод, Василівка, Бобрик, що не відповідають санітарним нормам за загальними коліформами (бактерії групи кишкової палички). Також виявлено 6 зразків позитивних змивів з обладнання на бактерії групи кишкової палички (кафе «Мрія» «Старе місто», Андріяшівський хлібозавод, Хмелівський будинок-інтернат). Проведено 1021 профілактичне дослі­дження на групу кишкових інфекцій та 682 – на крапельну, позитивних не виявлено.

Зареєстровано 887 гострих респіраторних вірусних інфек­цій, 10 випадків грипу, по одному – туберкульозу, гонореї, по 2 – вірусного гепатиту В і С, 4 – педикульозу, 3 – сифілісу, 29 – гельмінтозів, 13 – укусів людей тваринами.

Літо – сезон росту гострих харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій. Пам’ятайте, запорукою вашого здоров’я є суворе дотримання правил особистої гігієни та гігієни харчування.

Микола БОЙКО,

головний лікар райСЕС.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромен
Ромен